Moda konusu oldukça tartışmalı bir konu. Kimileri için moda olmazsa olmaz, öyle insanlar var ki evlerinde bile modaya uygun olarak giyiniyorlar. Kimileri için ise moda tamamen tüketim toplumunun araçlarından birisi ve son derece anlamsız.

Ama nasıl bakılırsa bakılsın modanın insan yaşamında olduğu ve insanlar var olduğu sürece olacağı kesin. Tüm bunları göz önüne alarak dünyanın her yerinde modaya uyarak yada kendisi modasını yaratarak ilham kaynağı olmuş stil ikonları var.

audrey

audrey

Gelin onlara bakalım

İşte O İkonlar

Moda ve stil deyince sizin de ilk aklınıza gelen hem dünyaca ünlü bir yıldız, hem UNICEF gönüllü elçisi, hem de özünde Avrupalı bir asilzade olan Audrey Hepburn geliyor değil mi? Meşhur Tiffany’de Kahvaltı filmindeki giysileri izleyen herkesin hafızalarına kazınmış durumda.

Ülkemizde ise ilk akla gelen isim İkoncan lakabıyla bilinen Eda Taşpınar. Kendine ait bir tarzı olan ve girdiği her ortamda kendini belli eden özel bir kadın.

Eda taşpınar

Eda taşpınar

Ülkemizden bir diğer örnek ise Ece Sükan, cool şıklığın en güzel göstergesi. Tüm zamanlarda giyilebilecek giysileri kendine has bir zarafetle taşıdığı ise kesin.

Etiketler: ,

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*