Trend günümüzde moda terimi ile yakın bir ilişkide seyreder. Ancak modadan farklı olarak sunulan değil tercih edilen ve bu oranda rağbet gören bir durumu da ifade eder.

moda

moda

Trend oluşması için televizyon, basılı medya ve internette birçok giyim ürünün ya da sa. Ve makyaj modellerinin yer alması gerekir ki bu anlamda modanın varlığından söz edilebilir. Ünlü markaların sezon çizgilerinin ya da kreasyonlarının yanı sıra alternatif olarak geniş bir alanda ele alınan trendlerin bulunulan yıl içerisinde gözde seçenekleri ortaya koyması gerekir.

Çok Tercih Edilen Moda Ürünleri

Ancak trendleri belirleyen faktörlerin de neler olduğu ile ilgili soruların da sosyal medya ortamında sıklıkla yer alması trendler hakkında aşağı yukarı bir görüş belirlenmesini sağlıyor.

moda dünyası

moda dünyası

Trendler kullanılmadan önce bir kitle tarafından denenen araçlar olarak algılandığında aslında rağbetin de başkaları tarafından görülme oranına sahip bir veri içerdiğini de rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu açıdan bakıldığında ön planda olan ürünler genellikle estetiğe dayalı başlıklar altında konuşulabilir.

Etiketler: ,

5 Yorum

 1. Berran söyledi:

  Sizden yeni yazılar bekliyoruz, özellikle ürün deneme videoları çeker misiniz?

 2. Cannur söyledi:

  Yazınızdaki özellikle birinci model çok güzel görünüyor

 3. Feyza söyledi:

  Moda ile ilgili baya bi metin okudum fakat bu kadar iyisini ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

 4. Gülsen söyledi:

  Moda Kavramı Neye Göre Belirlenir? metninizi her bir cümlesine dikkat ederek heyecanla okudum, süpersiniz

 5. Çiler söyledi:

  web siteniz mobil uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*