2015 yılı puantiyelerin yılı. Artık her yerde ve markada büyük ve ufak puantiyeler görüyoruz. Çoğu kadının sevmediği ve sevemeyeceği puantiyeler bu sene yeni kontrast renkleri ile beğeni kazandı. Büyük kadın kitleleri bu kontrastlı puantiyeleri sevdi ve moda sitelerinden takip etti. 2015 puantiye modası, elbiselere, ayakkabı çeşitlerine, eşarplara ve gömlek çeşitlerine yansıdı. Aslında sevimli bir görüntüsü olan puantiyeler çocuksu görüntüleri ile fiziğine güvenen kadınlar kesinlikle hitap etmiyor.

Miu Miu Puantiyeli Ayakkabılar

Eskiye dönüşün bir işareti sayılabilecek büyük puantiyelere keskin çizgilerden kaçınılarak yeni bir hava katılmış. Bu yönleriyle geçmişle geleceği birbirine karıştırmayı başarıyorlar. Özellikle Miu Miu puantiye modasını tam anlamıyla benimsemiş durumda. Yeşil puantiyeler ile tasarımlar yapan Miu Miu, puantiyelere özel bir defile de düzenledi. Marc Jacobs ve Moschino’da bu puantiye modasını benimseyen firmalar arasında görülüyor. Renk olarak kırmızı puantiyeler ön plana çıkarılmış. Ancak siyah, beyaz, kırmızı ve siyah-beyaz-kırmızı karışımı renkler dengeli olarak kullanılmış. Ama puantiyeler henüz bazı modellerde tam anlamıyla oturmamış gibi gözüküyor.

Etiketler:

5 Yorum

 1. yüreyya söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki incelemeleri her daim hafızama kazıyorum. Cidden kaleme aldığınız tüm bilgiler özgüven seviyemi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 2. Arın söyledi:

  kışın bunlar eğlenceye giderken nasıl olur

 3. Gülbahar söyledi:

  Metindeki parçaların genel olarak klasik giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

 4. Gökben söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler süper kanımca

 5. yüreyya söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki moda yazılarının genelini heyecanla göz attım, sizi takdir ediyorum. Özellikle Ayakkabı kategorisindeki yazılar favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*