Sektörde uzun süreli bir geçmişe sahip olan Rebul, MFM adını verdiği yeni markası ile kozmetik dünyasına yeni bir soluk getirdi. MFM Cosmeceuticals ile cildinizi yenilemeye ne dersiniz? MFM’nin Skin Dew serisi, aydınlık cilde sahip olmayı isteyenler için doğru bir tercih olabilir. Yüze sağlık ve enerji veren aydınlığı bu özel seride bulabilirsiniz. Seri de bulunan Skin Whitening Cream SPF 30 ve Skin Whitening Serum, bir çok cilt sorununa çözüm sunuyor.

MFM Cosmeceuticals Skin Dew

Bitki özleri ve antioksidanlar bakımından zengin olan formüllerle üretilen MFM Cosmeceuticals Skin Dew serisi akne, leke, ton farklılıkları, kuruyan ciltler ve yaşlılık belirtileri gibi sorunların ortadan kaldırılmasında çok etkili. Cildi sadece güzelleştirip aydınlatmakla kalmayan bu seri aynı zamanda cildi dış etkenlerden de korumaktadır. Rebul MFM Cosmeceuticals Skin Dew serisi ile daha aydınlık, genç ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Funda söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki makalelerin büyük bir kısmını heyecanla göz attım, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Cilt Bakımı kategorisindekiler favorim.

 2. Çeşminaz söyledi:

  Makalenizdeki birinci kombin örneğini arkadaşıma alsam diyorum. mantıklı mıdır sizce

 3. Berre söyledi:

  Afyon’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satıldığı yer neresi, sonraki perşembe moda günü yapmayı düşünüyorum.

 4. Berva söyledi:

  Yazı İçeriğiniz muhteşem kanımca

 5. Feyza söyledi:

  Amasya’da bu modellerin bulunabileceği yer neresi, sonraki cuma büyük bir alışverişe gitmeyi düşünüyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*