Brezilya asıllı dünyaca ünlü ayakkabı markası olan Melissa farklı olmayı ve ünlü tasarımcılarla çalışmayı seviyor. Bu ünlü tasarımcılar arasında Karim Rashid, Zaha Hadid ve Vivienne Westwood gibi tasarım dâhileri var.

Karim Rashid Tasarımı Ayakkabı

Karim Rashid iç mekân, moda, mobilya ve sanat tasarımcısı. Kahire doğumlu ve Newyork ta yaşıyor. Karim Rashid tasarım dünyasının prensi olarak ta bilinir. Karim Rashid Melissa için farklı çizgileri olan bu ayakkabıları tasarladı. Çok şık ve modern bir görünümü olan karim Rashid tasarımı ayakkabılar keskin geometrik hatlara ve 8 cm topuk yüksekliğine sahip.

karim-rashid-melissa-ayakkabi

Zaha Hadid Tasarımı Ayakkabı

Zaha Hadid Bağdat doğumlu ve İngiltere de yaşıyor. Zaha Hadid aslında çok başarılı bir mimar. Hatta Pritzker ödülünü kazanan tek kadın mimar. Son yıllarda giyilebilen tasarımlara da el atan Zaha Hadid mimarilerde gösterdiği başarıyı ayakkabılarda da denedi ve Melissa için plastik ayakkabılar tasarladı. Mimari yaklaşımları andıran bu plastik ayakkabılar Melissa müdavimleri tarafından çok beğenildi.

zaha-hadid-melissa-ayakkabi

Vivienne Westwood Tasarımı Ayakkabılar

Uzun yıllardır moda dünyasında adı geçen Vivienne Westwood sıra dışı, cesur ve özgür tarzlar sergiledi. Vivienne westwood kendi tarzını biraz yumuşatarak Melissa için çok beğenilen ayakkabılar tasarladı. Vivienne Westwood ayakkabılarında iç açıcı renkleriyle ve kalpli aksesuarlarıyla cici kız havası var.

vivienne-westwood-melissa-ayakkabi

Yorum Yok

 1. demet söyledi:

  ya çok güzel işler yapıyo kız bayılıyorum! bilstore’da satılıyo melissa, yazlıkları bitirmiştim zaten şimdi bilstore kartımda o seferlerde biriktirdiklerimi kışlık melissalarda harcicam 🙂 çok tatlı siyah ucu minicik açık kadife gibi bir ayakkabı yapmış onu alıcam şu günlerde kafam onda 🙂

 2. Moda Cini söyledi:

  tesekkurler Demet melissa hakkinda verdigin bilgiler icin, kislik melissa’larina da bir an once kavusursun umarim 🙂

 3. destan söyledi:

  bilstore’da melissanın tüm ürünleri oluyor mu acaba? kanatlı olanları arıyorum da, daha gelmemiştir gerçi..

 4. Gözde söyledi:

  Bu ayakkabılara bayılıyorum.Bilstore’da ne kadar ücreti acaba?

 5. eda söyledi:

  ayakabilar cok hoslar

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*