Alexandre Herchcovitch imzalı Melissa marka ayakkabı modellerinin tümü termoplastik bir maddeden yapılmakta. Alexandre Herchcovitch’in bayanlar için tasarladığı bu ayakkabı modelleri ayrıca maskülen bir çizgide erkek ayakkabı modellerinden ilham alarak üretmekte.

Melissa Joy Ayakkabı

Ayakkabıların plastik olması kafanızda olumsuz soru işaretlerinin oluşmasına neden olmasın. Çünkü bu ayakkabılar geri dönüşümü olan maddeden üretiliyor ve zehirli kimyasallar içermiyor. Alerjiye ve kokuya neden olmayan bu ayakkabılar üstelik oldukça da rahat =)

Daha önceden hatırlayabileceğimiz gibi önünde kalbi olan hafif topuklu Melissa marka ayakkabıların yeni modelinin adı “Joy”. Bu yeni model ayakkabılar bize Oxford dans ayakkabısı modellerini anımsatıyor. Beyaz ve ucu siyah olan, sadece siyah olan hatta şeker pembesi, yeşil ve sarı renkte olan modelleri mevcut. Bu sezon Oxford ayakkabı tutkusu kabaran bayanlara duyurulur. Bu ayakkabı modellerini Melissa markasında da bulabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Dilay söyledi:

  çok iyi bi seri olmuş bu da!! Bilstore’a bakmalı, orda çeşit çeşit Melissa oluyo çünkü. mağazanın kartında puanım da birikmişti. ben sadece plastik zannediyodum malzemesini, geri dönüşüm olduğunu öğrenince çok daha fazla sevdim. zaha hadid’Le yaptıkları model de inanılmaz!!

 2. Moda Cini söyledi:

  Sagol Dilay paylasim icin, melissa ayakkabi modeli arayan arkadaslara yardimci oldun 😉

 3. yunus söyledi:

  oxfordun erkek olan renkli ayakkabılarını nerelerden bulabilriz acaba ?

 4. Gökben söyledi:

  İnceleme metninizdeki kıyafetlerin genel olarak spor giyinmeyi sevenler için hoş olacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

 5. Gülpembe söyledi:

  Melissa Joy Ayakkabı yazınızı en baştan son cümleye kadar hayranlıkla okudum, müthiş öneriler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*