Yaz aylarının sıcaklarının bastırmaya başladığı son günlerde birçok insan deniz kenarlarına, havuzlara akın etmeye başladı. Ufak, kaçamak tatil veya serinlemek için bir hafta sonu gideceğiniz sahilde tabi ki de bir mayoya ihtiyacınız olacak.

2015 mayo modelleri

2015 mayo modelleri

Seçim yaparken en çok üzerine düşünülen ve endişe ile karşılanan giyim ürünlerinden biride şüphesiz ki bikini ve mayo seçimidir. Vücuda en uygun mayoyu bulmak insanı bir kuş gibi rahatlatırken aynı zamanda sağlam bir özgüven verir.

mayokini modelleri

mayokini modelleri

 Mayo Seçerken Vücut Yapınıza Göre Seçin

Çeşit çeşit mayo modellerinden kendime uygununu nasıl bulacağım diyorsanız, biraz bu konuyu açalım. Eğer çok zayıf bir bedene sahipseniz, bu durumu hafifçe gözlerden saklamak için iri desenleri olan ve açık renk modelleri tercih edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere koyu renkler vücudu ince gösterirken, açık renkler ise daha dolgun gösterir.

Aynı şekilde hafif kilo probleminiz var ise koyu renk ve tek parça mayoları tercih etmeniz yerinde bir seçim olacaktır.

mayo modelleri

mayo modelleri

 

Küçük göğüsleriniz varsa, boyundan bağlamalı üçgen bikinilerin dolgulu olanlarını kullanabilir ve gayet doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda straplez yapılı ve dolgulu bikini üstleri de küçük göğüslü kadınlara çok yakışmaktadır.

Göbek probleminiz varsa olabildiğince iki parçalı mayolardan uzak durmalısınız. Bu tip mayolar göbek bölgenizi göz önüne serecek ve en çok da sizi rahatsız edecektir. Bu sebeple tek parça ve desenli bir model istenmeyen bölgeyi gözlerden uzak tutacaktır.

5 Yorum

 1. Çağıl söyledi:

  Sitenizde çok fazla sayıda resim var, bu kadar fazla emek veriyor olmanız çok güzel.

 2. Ceren söyledi:

  Web sayfanızdaki moda yazılarının genelini okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle İç Giyim kategorisindeki yazılar favorim.

 3. Gülben söyledi:

  sıcakta bunlar özel bir etkinlikte giyilebilir mi

 4. Açelya söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Burdur civarında bulunabilir mi?

 5. Ayşıl söyledi:

  İçerikteki özellikle ikinci model inanılmaz duruyor

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*