Cildin bakımı ve güzel görünümü için ayrı ürünler kullanmak gerçekten sıkıcı. Özellikle de fondöten kusurları kapattığı için en çok tercih edilen kurtarıcı bir ürün. Fondötenin doğru seçilmesi ise çok önemli. Örneğin; yağlı bir cildiniz varsa içeriğinde yağ olmayan formüllü bir fondöten seçmeniz gerekir, ya da sürekli kuru olmasından şikayet ettiğiniz bir cildiniz varda nemlendiricili fondötenleri tercih etmeniz gerekir. İlerleyen yaşlardaki bayanların anti aging etkili fondötenleri kullanması daha doğru olur. Ya da bütün bunları bir kenara bırakın ve sadece Maybelline’in Dream Fresh BB kremi kullanın.

Maybelline Dream Fresh BB Fondöten

Maybelline Dream Fresh BB krem, Birçok özelliğe sahip. 4 ayrı renk alternatifiyle tüm cilt renklerine uyum sağlar ve kusurları kapatır. SPF 30 özelliği ile UV ışınlarından cildi korur. Yağ içermeyen ve hafif birformüle sahip olduğu için ağırlık hissi vermez ve gün boyu cildi nemlendirir. Dream Fresh BB krem ile cildiniz sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşacak. Tek ürünle birçok çözümü Maybelline Dream Fresh BB kremde bulabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Berçin söyledi:

  Bu örnekler fevkalade, bu kombinler hangi firmada var

 2. Gülden söyledi:

  Sitenizdeki söylediklerinizi kaçırmadan inceliyorum. Samimi olmam gerekirse paylaştığınız tüm bilgiler özgüvenimi daha da yükseltiyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Güngör söyledi:

  Maybelline Dream Fresh BB Fondöten harika açıklamalarınızı yukardan aşağıya merakla okudum, inanılmaz bilgiler var.

 4. Amara söyledi:

  5 numaralı tarz hoş

 5. Fikriye söyledi:

  Maybelline Dream Fresh BB Fondöten harika açıklamalarınızı en baştan son cümleye kadar hayranlıkla okudum, harika detaylar var

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*