Bayanlarin vazgecilmezleri arasinda ilk yer alan makyaj ve makyaj malzemeleri diye dusunuyorum. Hafif makyaj, ağır makyaj ya da sade makyaj da yapılsa bunu kabul edelim biz bayanlar makyajsız yapamiyoruz 🙂 Ben sadece makyaj konusunda değil her konu da şunu düşünmüşümdür; bir iş yapılıyorsa ya dört dörtlük olmalı ya da hiç olmamalı ki makyaj konusunda tamamen böyle düşünüyorum.

Max Factor Lipfinity Renkleri

Makyaj urunlerinde her zaman kalite olmasından yanayım. Ama tabi ki sadece kaliteyle bitmiyor fiyata gelince orada bir duruyoruz ama sizlerle bugun paylaşacagim kozmetik üründe ne kalite de kuşkunuz, ne de fiyat korkunuz olsun 🙂

Max Factor benim kullandığım ve sizlere cekinmeden tavsiye edebileceğim iyi bi kozmetik ürün markasi. Ozellikle de Max Factor rujlar 🙂

max factor lipfinity

Yemek yeriz hemen bir aynaya bakmak zorunda hissederiz kendimizi, rujumuzun dişimize bulaşma derdi, silinme düşüncesi biz de gerçekten gerginlik yaratır. Max Factor Lipfinity dudak boyası ve nemlendiricisi ile bu sorunumuzu artik çözebilecegiz, en azından ben çözmüş bulunmaktayım:)

Ben Max Factor Lipfinity’i  ilk kullandığımda 12 saat dayanacagina ve silinmeyeceğine inanmamıştım ama denedim ve gerçekten yemek yedikten sonra dahi silinmediğini gördüm. Max Factor Lipfinity tam olarak 12 saat dudakta kalıcı ve ilk sürdüğümüz şekliyle parlaklığını korumakta, bana göre bu ürünün en büyük özelliğide 12 saat dudakta kalıcılığını sağlamasına rağmen doğal görünümü.

Hemen sizlere Max Factor Lipfinity kullanımıni kisaca anlatayım Ilk olarak rujumuzu sürüyoruz daha sonra üzerine nemlendiricisini sürdükten sonra sadece 2 dakika bekliyoruz bu kadar 🙂 Daha sonrasın da 12 saati rahat mutlu ve ruj tazeleme derdi olmadan huzurla geçirebilirsiniz.

Max Factor Lipfinity Reklam Videosu

Etiketler: ,

5 Yorum

 1. Güneş söyledi:

  Bu ürünleri Ordu civarında nereden bulabilirim?

 2. Gönül söyledi:

  Blogunuzda olan yazıların çoğunu baştan sona inceledim, sizi takdir ediyorum. Özellikle Makyaj kategorisindeki yazılar favorim.

 3. Adelya söyledi:

  Bu tasarımlar harika bana göre

 4. Berinay söyledi:

  Kırıkkale’da bu ürünlerin bulunabileceği yer neresi, gelecek cumartesi moda günü yapmayı planlıyorum.

 5. Anar söyledi:

  Paylaştığınız görseller acayip etkileyici, almak istesek nereden alırız

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*