Fondöten; “ben hiç makyaj yapmam” diyen bayanların bile, özellikle gece davetlerinde, yemeklerde, özel günlerde bakımlı ve hoş görünmek için kullandığı makyaj ürünüdür. Bayanların bir kerede olsa fondöten konusunda şikayetlerini duymuşsunuzdur.

Sonuna kadar hak veriyorum. Çünkü piyasa da o kadar çok ürün ve marka var ki bazen yanlış seçimler yapılabiliyor. Ben fondöten konusunda yanlış seçim ve hatalı makyajı kabul etmiyorum. Neden diye soracak olursanız; cilt çok hassas ve narin dokuludur bir yanlış cildinize inanılmaz zararlar verebilir. Bunun için fondöten seçiminde tek husus doğruyu bulmaktır. Bugün sizlerele paylaşacağım Max Factor’un Age Renew Fondöteniyle doğruyu vakit kaybetmeden bilmenize yardımcı olacağım.

Max Factor Fondöten Age Renew

Max Factor’un yeni ürünü farkıyla ve inanamayacağınız özellikleriyle artık bayanlarla birlikte. Özellikler demişken hemen söyleyim; en büyük özelliği fondötenin sürüldüğü andan itibaren farkedeceğiniz gençleştiren özel formulü, Hem de gençleştirmekle kalmayıp tam 5 yılda geriye götürüyor. 5 yıl geriye dönmek imkansız demeyin, çünkü Max Factor imkansızı başardı. Geliştirilmiş cilt bakım ve nemlendirici kompleksiyle,cildinizdeki tüm çizgileri ve göz çevresindeki gölgeleri ortadan yok eder. Bununla beraber cilt dokusunu vurgulamadan tam kapatma sağlar. Ürünün içerisinde ışık geçirmeyen parçacıklar bulunmaktadır, bu parçacıklar; yumuşak ışık etkisiyle cildinize ışıltı saçıyor.

Max Factor Age Renew Fondöten ile artık tüm şikayetlerinizden kutulacaksınız. Sivilce, siyah nokta, yağlı parlak bir yüz, zaman geçtikçe kötüleşen bir yüz artık yok. Max Factor ile hayatınızı değiştirin.

Dermatolojik olarak test edilip onaylanmış olan bu ürün yağsızdır. Yağsız oluşundan dolayı sivilceye yol açmaz ve normal ciltlerde beraber hassas ciltler için de uygundur. Ustelik Max Factor’un bizlere sunmuş olduğu 6 çeşit renk seçenegi cildimize uygun rengi bulmamıza yardımcı olacaktır. SPF 10 içeren fondötenimiz kusursuzluğu, doğal görünümü, gençleştiren özel formülü ile şaşırtacak özelliklere sahip. Bayanlar,artık cildinizle sorun yaşamak istemiyorsanız ve 5yıl geriye gitmek istiyorsanız Age Renew Fondöten doğallığıyla,ışıltısıyla ve Max Factor farkıyla artık sizleri bekliyor. Hadi bayanlar 5 yaş gençleşmeye ne dersiniz?

Son olarak Age Renew Fondöten fiyati ne kadar diye merak edenler var ise urun piyasada 38 ile 45 TL arasinda bulunabilmekte 🙂

5 Yorum

 1. Feraye söyledi:

  Paylaştığınız tasarımları Kayseri civarında butik satışını yapan yer var mı?

 2. Belçim söyledi:

  Max Factor Age Renew Fondöten yazınızı her bir cümlesini anlayarak heyecanla okudum, harika detaylar var

 3. Günay söyledi:

  Kozmetik hususunda çok fazla makale inceledim ama bu kadar iyisini ilk defa gördüm.

 4. Berinay söyledi:

  6 sayılı model çok güzel

 5. Güneş söyledi:

  Bu modelleri Afyon civarında satan yer var mı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*