El bakımı için manikür yapmadan önce tırnak etlerinin temizlenmesi gerekir. Tırnak güzelliğinde çok hoş olmayan bir görünüm veren tırnak etleri bazen çok sorun olabiliyor. Özellikle bazı kadınlarda tırnak eti çok çabuk uzar ve temizlemesi adeta bir işkencedir. Bazen tırnak etleri temizlemeye çalışırken kanamaların bile olduğunu görebilirsiniz. Basit bir kanama gibi görünse de tırnak sağlığı için olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir çünkü mikrop kapma riski vardır. Profesyonel bakım içinde her zaman bir uzmana gidemeyebilirsiniz.

Mavala Tırnak Eti Çıkarıcı-Giderici

Neyse ki tırnak bakımı yapmak ve tırnak etlerinden kurtulmak artık zor değil. Mavala’nın geliştirdiği tırnak eti giderici ilaç, tırnak etlerinden kurtulmada çok etkili, şeytan tırnağı olarak tabir edilen tırnak eti sorunları da Mavala sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Mavala’nın oje gibi tasarlanmış olması da kullanım kolaylığı sağlıyor.

Mavala Tırnak Eti Giderici Kullanımı

Fırçası sayesinde tırnak etlerine Mavala tırnak eti çıkarıcı-gidericiyi sürün ve bir dakika bekleyin ve pamuklu çubuk ile etleri ittirin. Düzenli kullanıldığında zamanla tırnak eti oluşumu önemli oranda azalacak ve manikür kolaylığı sağlayacaktır.

5 Yorum

 1. begüm söyledi:

  tırnak eti sorunu olan biriyim, bu yüzden tırnak eti giderici ürünleri çok denedim ve en iyisi mavala. düzenli kullandım ve maniküre eskisi kadar vakit harcamıyorum.

  • sema söyledi:

   tesekkurler begum yorumun icin…

 2. Fuldem söyledi:

  Mavala Tırnak Eti Giderici makalenizi her bir cümlesine dikkat ederek sakince okudum, süpersiniz

 3. Berçin söyledi:

  kışın bunlar mezuniyet programında giyilir mi

 4. Feride söyledi:

  yeşil çeşitler ile postlar okumak istiyorum

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*