Günümüzde oldukça ilgi gören ve yeni modelleri ile vitrinlerde yerini alan farklı bir stil olarak ortaya çıkan maskülen tarz, anlam olarak erkek giyiminin çizgilerinin kadın kıyafetleri ile buluşturmadır. Erkeksi hava katan bu stilde daha çok koyu renkleri kullanılıyor. Kravat ve papyon renklendirilerek, pantolonlarda ise bu sezon pileli ya da boru paça olarak tercih ediliyor.

iş kıyafeti

iş kıyafeti

Ceket ve yakalı hırka modellerinde kıyafet kullanımı yaygın olarak görülüyor. Çok da alışık bir görünümü olmayan bu tarz için uygulamada birkaç eşya ile bunu yansıtabilirsiniz. Öncelikle bol ve geniş bir beyaz gömlek üzerine dik yakalı ceket giyebilirsiniz. Kemer ve papyon yanında minimal çantalar kullanabilirsiniz.

maskülen tarz

maskülen tarz

İş Kadını için Harika Bir Kombin

 Günlük yaşamın dışında iş hayatında özel olarak kullanım alanı gösteren bu tarzda dilediğiniz kıyafete ulaşmanız mümkün oluyor. Hem eteklerde hem de pantolonlarda kullanabileceğiniz bu stili çizgilerini her detayda görebilirsiniz. Ayrıca ayakkabıları unutmamak gerekir. Özellikle deri ve süet ayakkabılarda erkeksi stillerin çizgilerini bulundurmak kombin açısından tamamlamanıza yardımcı olacak.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Tülay söyledi:

    Bu ürünleri Kilis civarında nereden bulabilirim?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*