Marc Jacobs Lola Parfüm

Marc Jacobs Lola Parfümü

Piyasaya sürdüğü “Daisy” adlı parfümü ile oldukça büyük bir başarı elde eden Marc Jacobs Daisy’den daha seksi bir koku yarattı ve “Lola” yı bizlerin beğenisine sundu.

Daisy’nin masum ve saf notalarının aksine “ Lola” daha sıcak ve kadınsı bir kokuya sahip. Günümüzün seksi, modern, eğlenceli bayanlarına hitap eden bu kokuyu gece – gündüz her ortamda rahatlıkla kullanmak mümkün.

Marc Jacobs’un moda koleksiyonundan esinlenerek tasarlanan parfümü şişesi ise büyüleyici. Şişenin kapağı rengarenk bir buket çiçeği andırıyor.

Marc Jacobs Daisy Parfüm

Marc Jacobs Daisy Parfümü

Marc Jacobs “Daisy” adını taşıyan parfümünü tasarlarken tamamen gençlere hitap edecek şekilde, yeni ve taze bir koku olarak tasarlamış. Parfümünün insanın içinde ferah ve mutlu duygular uyandırmasını amaçlayan Jacobs bunu başarmış.

Daisy’nin kokusunun merkezinde yer alan vintage dokunuşlara sahip çiçeksi öz ve parfümün isminin Türkçe karşılığının papatyaların kokusu olmasının yansımasını ise şişenin kapağında  yer alan papatya figüründe görebiliriz.

Ayrıca parfümümüzü sık sık tazelemenin pratik yolunu bulan Marc Jacobs Daisy parfümünü papatya şekilli bir kolyenin içine yerleştirmiş. Sürülebilir sert kıvamdaki bu parfüm sayesinde gün boyu kokumuzu ilk sürdüğümüz dakikadaki gibi taze tutabiliriz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*