Spor ayakkabıların rahatlığı şüphesiz tartışılmaz. Esnek, yumuşak ve çok rahat olan bu ayakkabılar ayak sağlığı içinde mükemmel bir fikir ancak, ya boyunuz kısa ise?

Açıkçası boy problemi yüzünden spor ayakkabıları çok tercih etmeyen birçok kadın var. Sadece spor ya da yürüyüş yaparken kullanılan spor ayakkabıları günlük olarak da kullansak çok sağlıklı ve rahat olabilirdi. Kadınların bu uzun boylu olma merakı, zamanla spor ayakkabıları bile değiştirdi. Son yıllarda spor ayakkabılarda da gizli dolgu topuklar kullanılıyor.

Marc Jacobs Spor Ayakkabı

Spor ayakkabılarda devrim yapan markalardan birisi de Marc Jacobs. Ünlü markanın 2015 yazı için hazırladığı renkli ve dolgu topuklu spor ayakkabılar, uzun boyluları bile kıskandırabilir.

Marc by Marc Jacobs 2015 yaz defilesinde gösterime sunulan ayakkabılar çok beğenildi ve ondan itibaren koleksiyonun çok satacağı düşünülmüştü. Öyle de oldu, Fiyat olarak 320 dolardan satılan Marc Jacobs’un spor ayakkabıları hem renkleriyle hem de gizli dolgu topuklarıyla en çok kısa boylu bayanlar tarafından tercih ediliyor.

Bir Yorum

  1. Sema söyledi:

    Sitenizdeki birçok yazıyı okudum, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Ayakkabı kategorisindekiler favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*