Marc Jacobs iPhone Kılıfları

Cep telefonları ve tablet bilgisayarlar artık birer aksesuar haline geldiler. Bu yüzden onları da kıyafetlerimize uyduruyoruz ve kendi tarzımızı bu aksesuarla da yansıtıyoruz. Elbette ki ünlü markalarında bunda payı var. Çıkardıkları iPad ve iPhone kılıfları moda dünyasına farklı bir moda anlayışı getirdi. Teknolojinin modayla olan ilişkisini görebileceğiniz göz alıcı koleksiyonlardan birisi de Marc Jacobs’tan geldi.

Marc Jacobs iPad Kılıfları

Marc by Marc Jacobs koleksiyonunda birbirinden şık ve eğlenceli iPad ve iPhone kılıfları var. Esprili desenlerin ve renklerin kullanıldığı iPad ve iPhone kılıfları aksesuarlarını yanından ayırmayanlar için yeni bir alışkanlık olabilir. Mutlaka her zamanki gibi durumu abartanlar olacaktır. Her kıyafete göre bir kılıfla dışarı çıkmak, neden olmasın? Marc Jacobs tasarımlarını İstinyepark, Blender ve Beymen mağazalarında görebilirsiniz.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Ceren söyledi:

  lacivert kombinler alakalı incelemeler görmek istiyoruz

 2. Berinay söyledi:

  Blogunuzda olan makalelerin büyük bir kısmını dikkatlice okudum, çok başarılısınız. Özellikle Aksesuar bölümündeki makaleler favorim.

 3. Ceylinaz söyledi:

  Aksesuar konusunda çok fazla inceleme okudum ancak bilgi aktarma derdinde olanı ilk defa görmüş oldum.

 4. Gökben söyledi:

  Bingöl’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satış noktası neresi, sonraki pazar büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

 5. Kübra söyledi:

  Bu Kombinler inanılmaz bence

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*