Bir isyanın patlaması gibi duran şişesiyle dahi merak uyandıran bir koku Marc Jacobs Bang. Şişesinden daha sızmadan baştan çıkarıcılık bu kokuyla mümkün olsa gerek. Kapağını çevirmenizle birlikte çevrenizi sarıcak müthiş enerji tek bir dokunuşla teninizle de bütünleşecek.

Marc Jacobs Bang

Bu güçlü duruşuna yakışan içeriğinde beyaz ve pembe biberin yanında odunsu kokularında çeşitli baharatlarla biraraya getirilmesiyle asilik duygusunun kokusu keşfedilmiş gibi. Kalp atışını hızlandıracak bir ritimle çevrenizi saracak Marc Jacobs Bang for men edt ile erkekler şimdi çok daha cesur.

Bir kere soluduktan sonra ikinci bir nefese ihtiyaç duymayacağınız bu koku istenilenden çok daha kalıcı bir. Dipsiz bir kuyu gibi ucu bucağı olmayan bir gizemi yansıtan bu kokunun herkes bu halini sevicek ve fazlasını merak etmeden onu böyle kabullenecek.

Marc Jacobs Bang for men edt ile erkekler hiç çözülmeyecek ve hatta buna gerek dahi duyulmayacak bir bulmacanın oyuncuları olacaklar.

5 Yorum

 1. Açelya söyledi:

  yeşil stiller alakalı postlar okumak istiyoruz

 2. Gülbahar söyledi:

  Parfüm alanında çok fazla akademik yazı inceleme altına aldım fakat bu kadar iyisini ilk kez gördüm.

 3. Bade söyledi:

  Ağrı’da paylaştığınız ürünlerin bulunabileceği yer neresi, gelecek çarşamba büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

 4. Çeşminaz söyledi:

  Yazı İçeriğiniz inanılmaz sanki

 5. Balın söyledi:

  Blogunuzda olan paylaşımları sürekli hafızama kazıyorum. Samimiyetle söylüyorum kaleme aldığınız tüm bilgiler özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*