Ünlü modacıların kış koleksiyonları merakla bekleniyor. Yaz neredeyse bitti ve soğuk kış ayları yavaşça yaklaşıyor. Gözler modacıların hazırlayacağı kışlık tarzlara çevrildi. Birbirinden güzel ve kışla uyumlu ürünler yavaş yavaş bizlerle buluşmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde hazırlanan 2014 – 2015 sezonu Mango kış koleksiyonu görücüye çıktı.

mango edita vilkevicute 1

Mango’nun ünlü tasarımcıları tarafından hazırlanan sonbahar ve kış ürünleri ünlü model Edita Vilkeviciute tarafından meraklılarıyla buluşturuldu. Ünlü manken tarafından tanıtılan ürünlerde üstün renklerin siyah, gri ve kırmızı olduğu göze çarpıyor. İspanyolların ünlü markası Mango’nun trend güncellemelerinde trikolar ve maskülen kıyafetler yer alıyor. Salaş kazaklar, tenis ayakkabıları ve gömleklerde ünlü markanın öne çıkardığı ürünler arasında yer alıyor.

mango edita vilkevicute 2

Kış Koleksiyonları İle Tanışın

Ünlü modacılar tarafından hazırlanan kış koleksiyonları bu senede İspanyolların ünlü giyim markası Mango öncülüğünde başladı. Birbirinden şık ve gösterişli ürünlerle sizleri kışa hazırlayan firma ünlü model Edita Vilkevicute aracılığıyla ürünlerini sizlerle buluşturdu. Sizlerde fikir almak ve kışa hazırlık yapmak istiyorsanız Mango’nun sizler için hazırladığı ürünlere göz atmalısınız.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*