Maksi eteklerin belki de modası hiçbir zaman geçmeyecek. Her mevsim giyilebilen maksi etekler, birçok aksesuarla kombin yapılabilecek tarzda kıyafetlerdir. Maksi etekler, bayanların rahat etmesini sağlıyor ve bu yüzden bayanlar tarafından en çok tercih edilen kıyafetler arasında bir numarada yer alıyor.

maxi

maxi

Maksi etekler nerede ise her yerde giyilebiliyor. Konser alanında, özel partilerde ve davetlerde, parklarda maksi etekleri giyebilmek mümkündür. Renk olarak da oldukça zengin bir içeriğe sahipler. Her türlü desenlerle maksi etek tasarımı yapılıyor ve bayanların tercihleri arasında, düz ve sade renkler yerine desenli ve renkli olanları birinci sırada yer alıyor.

maxi etek kombinleri

maxi etek kombinleri

Maksi Etek Seçimi ve Kombinleri

Her kadın, kendi fizyolojik özelliklerine göre kıyafet seçimi yapmalıdır. Bu tür ürünlerde de bu durum geçerlidir. Uzun boylu olan bayanlar, biraz daha kısa görünmek istiyorlarsa, yatay çizgili ve iki farklı renkte etek seçimi yapabilirler.

maksi etek

maksi etek

Uzun boylu görünmek isteyen ve minyon tipli olan bayanlar için, V yakalı üst elbiseleri, topuklu ayakkabılar ve maksi etek kombinleri tavsiye edilir.

5 Yorum

 1. Çiler söyledi:

  Ardahan’da bu kombinlerin satıldığı yer neresi, önümüzdeki perşembe büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

 2. Güneş söyledi:

  Sitenizdeki söylediklerinizi sürekli okuyorum. Samimiyetle söylüyorum paylaştığınız her bilgi özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 3. Abendam söyledi:

  Paylaştığınız tasarımları Mardin civarında bulunabilir mi?

 4. Alisa söyledi:

  Yukardaki tasarımlar müthiş, nereden alabiliriz

 5. Gözde söyledi:

  Blogunuzda olan makaleleri belirli aralıklarla inceliyorum. Gerçekten yazdığınız tüm bilgiler özgüven seviyemi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*