Mac, en fazla takip edilen ve sevilen bir kozmetik markası. Sürekli yeni koleksiyonlarla kendini yenileyen marka makyaj trendleri belirleme konusunda da çok başarılı. Şimdiki yeni koleksiyonu ise Heavenly Creature. Bu koleksiyonun özelliği mineralli makyaj ve cilt bakım ürünlerinden oluşuyor olması. Heavenly Creature koleksiyonunda mineralli allıklar, rujlari maskara, far, cremesheen glass dudak parlatıcıları, Mineralize Skin Finish Pudralar, fırçalar ve cilt bakım ürünleri yer alıyor.

MAC Heavenly Creature

Görünüşe göre bu sezon, evrenin parlak renkleri ve ışıltı moda olacak. Koleksiyonun bir diğer değerli parçası ise Mineralize Volcanic Ash Exfoliator. Bu ürün daha önceki sezonlarda sınırlı olarak üretilmişti ve çok beğenilmişti. Mineralize Volcanic Ash Exfoliator, cildi derinlemesine temizleyerek cildin nefes almasını sağlıyor ve ölü hücrelerden arındırıyor.

5 Yorum

 1. Gökşin söyledi:

  Makyaj hususunda birçok post inceleme altına aldım ancak bu şekilde detaylısını ilk defa gördüm.

 2. Afitap söyledi:

  web siteniz tablet uyumlu mu

 3. Bedran söyledi:

  Makyaj alanında çok fazla inceleme analiz ettim fakat böyle güzelini ilk defa görmüş oldum.

 4. Gökben söyledi:

  Sitenizdeki yazıları sürekli inceliyorum. Samimi olmam gerekirse kaleme aldığınız her bilgi özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 5. Berva söyledi:

  Bursa’da paylaştığınız ürünlerin bulunabileceği yer neresi, sonraki pazar moda günü yapmayı planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*