Amerika’da bayanların vazgeçilmez çanta tercihi olan Louis Vuitton çantaları Türkiyede de bir hayli tercih ediliyor. Her sezon yeni modeller çıkaran Louis Vuitton bu sezonda yeni modelleriyle sevenleri karşısında.

Sadece Amerika değil tüm dünyada beğenilerek kullanılan Louis Vuitton çantaları genelde klasik modellerinden hiç vazgeçmiyor. Sabitleşmiş renk ve modelde ki bazı çanta modelleri hiç değişmeyen Louis Vuitton çanta her kadının gözdesidir diyebiliriz aslında. Şahsen ben özellikle kısa saplı bavul şeklinde olan çantalarını beğeniyorum. Günlük koşuşturmalarınız esnasında içine bir hayli eşya sığdırabilen bu çanta modeli kadınların vazgeçilmezi. Her yıl oldukça büyük meblağlarda satışı yapılan Louis Vuitton çantaları bu senede çok tutulacağa benziyor. Klasik clutch çanta modelleri, kısa saplı mini bavul modelleri ile yine mağazalarda olmaya devam edecek.

Bütün bu klasik ve yeni modelleriyle farklı koleksiyonlar üreten Louis Vuitton çantaları dediğim gibi Amerika’da celebrity’ler tarafından oldukça tercih ediliyor. Günlük yaşamlarında ellerinde sıklıkla görebileceğiniz bu çanta modellerine sizde sahip olabilirsiniz. Farklı model ve faklı koleksiyonları bulunan Louis Vuitton ile ister bir koleksiyonu tamamlayabilir. İsterseniz de bir koleksiyondan değil her koleksiyondan bir parça alarak kendi tarzınıza uygun geniş bir çanta koleksiyonu yaratmış olursunuz.

Louis Vuitton çanta hakkında bu kadar bilgiden sonra Louis Vuitton çanta ne kadar? dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Louis Vuitton çanta fiyatları hepinizin de tahmin edeceği gibi hiç de ucuz değil, hatta bir çoğumuz için el yakıyor diyebiliriz.

Louis Vuitton Series 1 Çanta Kreasyonu

Louis Vuitton Series 1 Çanta Kreasyonu 4 Louis Vuitton Series 1 Çanta Kreasyonu 5 Louis Vuitton Series 1 Çanta Kreasyonu 3 Louis Vuitton Series 1 Çanta Kreasyonu 2 Louis Vuitton Series 1 Çanta Kreasyonu 1

5 Yorum

 1. Çisil söyledi:

  Ben Çisil, Ağrı da yaşıyorum. Sizi beğenerek takip ediyorum.

 2. Açılay söyledi:

  Yukarıdaki altıncı tasarım çalışmasını dostuma alsam diyorum. ne dersiniz

 3. Esma söyledi:

  Blogunuzda olan paylaşımları kaçırmadan takip ediyorum. Gerçekten yazdığınız her bilgi özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 4. Ahlem söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler süper bana göre

 5. Ceyla söyledi:

  2 sayılı resim muhteşem

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*