Dünyanın en ünlü çanta markası Louis Vuittion, moda tarihinin klasikleşmiş hatta çanta trendlerine yön vermiş efsanevi bir marka. Bu yüzden birçok kadının hayalinde yer alıyor ve vazgeçilmez. Özellikle ünlü markanın zaman zaman çıkardığı özel koleksiyonlar her zaman merak konusu. Louis Vuittion’ın yeni koleksiyonu Parnasséa, şüphesiz aynı ilgiyi uyandıracak. Temmuz’da satışa çıkacak olan Parnasséa koleksiyonun meraklıları şimdiden takipte.

Bu koleksiyonun özelliği klasikleşmiş, çok tutulan, kullanışlı ve bir türlü vazgeçilemeyen çanta modellerinin daha modern stilize edilmiş olması. Farklı dokuların ve modellerin göze çarptığı Louis Vuittion Parnasséa koleksiyonu, yine dolaptaki klasikler arasına katılacak gibi görünüyor. Zaten markanın en önemli özelliği de bu. Uzun yıllar sonra bile bir Louis Vuittion çantasını kullanabiliyorsunuz. Modası hiç geçmiyor ve kalitesinden ödün vermiyor.

Louis Vuitton Parnasséa Koleksiyonu Alma

Louis Vuitton Parnasséa Koleksiyonu Capucines

Louis Vuitton Parnasséa Koleksiyonu SG Bag

5 Yorum

 1. Canel söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Uşak civarında butik olarak tasarlayan var mı

 2. Ceren söyledi:

  Yazınızdaki kıyafetlerin ağırlıkta spor giyinmeyi sevenler için uygun olduğunu düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

 3. Güneş söyledi:

  Bu ürünleri Çorum civarında satan yer var mı

 4. Fuldem söyledi:

  lacivert kombinler alakalı incelemeler görmek isterim

 5. Füsun söyledi:

  Zonguldak’da bu modellerin bulunabileceği yer neresi, önümüzdeki pazartesi büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*