CanCan Ayakkabı

Louis Vuitton’un renkli, eğlenceli ve tasarım harikası ürünlerinden bir tanesi de, CanCan koleksiyonunda yer alan ayakkabılar. 2009-2010 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yer alan Marc Jacop imzalı bu ayakkabılar alışılmışın dışında topuklara sahiptir.

Louis Vuitton CanCan Ayakkabı

Seksi ve kum saati şeklinde ki topukları sayesinde size uçarı bir hava katar. Bilekten kadife kumaş ile bağlamalı modeli ve altın rengi üzerinde ki siyah, kırmızı ya da pembe renklerinde ki kabartma kumaş ile nefis bir görünüme sahiptir.

Louis Vuitton CanCan Koleksiyonu

Marc Jacop’un 80’lerin Fransız yıldızlarından etkilenerek tasarladığı bu stil sahibi ayakkabıları Fergie’nin ayaklarında da görmek mümkün.

Son olarak Louis Vuitton CanCan Koleksiyonu fiyatlarini merak edenler icin hemen kucuk bir bilgide vereyim. Bu koleksiyonun fiyatlari 1750, 2750 ve 4750 Dolar olarak belirlenmis 🙂

 

Etiketler:

5 Yorum

 1. Gülben söyledi:

  Sitenizdeki moda yazılarının genelini okudum, çok iyisiniz. Özellikle Ayakkabı kategorisindeki yazılar favorim.

 2. Gülşen söyledi:

  Üst kısımdaki ikinci kombin örneğini doğum günü olan birisine hediye etmeyi planlıyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

 3. Aykal söyledi:

  Metindeki tasarımların daha çok spor giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 4. Ceren söyledi:

  Elazığ’da paylaştığınız ürünlerin bulunabileceği yer neresi, sonraki pazartesi büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

 5. Gülşen söyledi:

  Bu modelleri Tunceli civarında butik olarak tasarlayan var mı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*