Louis Vuittion markası kadın dünyasında bir efsane oldu dersek yeridir. Ünlü marka modern ve klasik olabilen  başarısı ile muhteşem bir tarza sahip. Öyle ki taklitleri bile bugün en çok satan çantalar. Birçok insan için bahane hep aynıdır “ Louis Vuittion çantaları çok pahalı” aslında doğru, marka gerçektende pahalı ve bu yüzden ünlülerin markası olarak anılıyor. Louis Vuitton’un şimdi erkek tasarımları da var.

Son zamanlarda sadece erkek modacılar değil sıradan erkeklerde çanta kullanıyor. Sporcular ya da iş nedeniyle seyahat eden erkeklerde gördüğümüz çantalara alışkınız fakat Louis Vuitton’un yeni erkek çantaları biraz daha farklı, hatta kadınları bile kıskandırabilir. Günlük kullanım ve spor kullanım için iki farklı tarzın tasarlandığı erkek koleksiyonu erkeklere kolaylık ve yeni bir tarz kazandıracak gibi görünüyor.

2015 Louis Vuittion Erkek Çanta Modelleri

Louis Vuittion Erkek Çanta Modelleri 5 Louis Vuittion Erkek Çanta Modelleri 4 Louis Vuittion Erkek Çanta Modelleri 3 Louis Vuittion Erkek Çanta Modelleri 2 Louis Vuittion Erkek Çanta Modelleri 1

5 Yorum

 1. Balın söyledi:

  Louis Vuittion Erkek Çanta Koleksiyonu ile alakalı olan içeriklerin daha da çoğalmasını umuyorum. Bu konuda ürettiğiniz içerikler gerçekten çok işime yarıyor.

 2. Gözde söyledi:

  Makalenizdeki tasarımların genellikle spor giyinmeyi sevenler için uygun olduğunu düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 3. Güneş söyledi:

  Yazınızdaki dördüncü kombini doğum günü olan birisine almayı planlıyorum. mantıklı mıdır sizce

 4. Fahriye söyledi:

  Sakarya’da bu kombinlerin satış noktası neresi, gelecek cumartesi moda günü yapmayı planlıyorum.

 5. Figen söyledi:

  Yazınızdaki özellikle birinci resim süper olmuş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*