Kozmetik dünyasında altının sıkça kullanılmaya başlandığını görebilirsiniz. Bu değerli maden son yıllarda krem ve jellerin içinde sıkça kullanılır oldu. Dolayısı ile fiyatları da daha pahalı ancak daha faydalı oldukları da bir gerçek. Altın kremlerle cilt, anında ve gözle görülür bir ışıltı kazanıyor. Açıkçacı altın içerikli kremler daha çabuk ve etkili sonuçlar vermekte. Kozmetik dünyasındaki altın modasına uyum sağlayan Loreal, yeni ve besleyici bir gündüz kremi geliştirdi. Doğru ve düzenli Loreal bakımı ile gençliğinizi değil sadece yılları geri de bırakın.

Loreal Paris Altın Krem

Loreal Paris Altın kremlerin içeriğinde bulunan arı sütü ve besleyici yağlar sadece 4 haftada cildin güçlenmesini sağlıyor. Loreal ile derinlemesine bakım gören cildin neme doyduğunu görebilirsiniz. Özellikle çabuk kuruyan ciltler için mükemmel bir ürün. Neden mahrum kalmayan cilt bu sayede daha geç yaşlanmış olacak. Kremin içinde bulunan altın moleküllerin cilde nasıl bir ışıltı verdiğine inanamayacaksınız.

5 Yorum

 1. Aslım söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki yazıların çoğunu dikkatlice okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Cilt Bakımı kategorisindekiler favorim.

 2. Berran söyledi:

  7 numaralı kombin hoş

 3. Çağıl söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları acayip etkileyici, nereden alabiliriz

 4. Feriha söyledi:

  Kastamonu’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların bulunabileceği yer neresi, sonraki pazar büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

 5. Almila söyledi:

  İnceleme metninizdeki parçaların genel olarak sokak modasına uyanlar için uygun olduğunu düşünüyorum. Sizce?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*