Bayanların kozmetik ihtiyacını üst düzeyde karşılamayı başaran Loreal bugünlerde allıklarıyla çok konuşuluyor. Blush Minerals serisi ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başaran marka, ürettiği allıklar ile son derece doğal bir görünüm sağlamayı yakalamış durumda.

Loreal blush minerals

Bayanların talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli yenileyen Loreal Paris Allıklar kategorisinde nokta atışı yapmış durumda. İçeriğinde bulunan mineral pigmentler sayesinde ciltte son derece doğal bir görünüm sağlayan bu serinin ürünleri aynı zamanda gün içerisinde kalıcı olabilecek bir formül ile üretildi.

Yanak bölgesini gölgelendirmek için bu serinin allıklarını deneyebilirsiniz. Ürün ile birlikte özel bir fırça da edinmiş oluyorsunuz. 5 farklı tona sahip olan allıklardan cildinize en uygun iki tonu seçerek uygulamanızı tavsiye ederiz. Yanaklarınızın alt bölgesini daha koyu olan ton ile üst bölgesini de açık olan tondaki allık ile renklendirerek son derece canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Hassas bir cilde sahip olanların da güvenle kullanabileceği ürün parfüm veya koruyucu maddeler içermiyor. Bir başka marka, bir başka seri ile gündemi sarsana dek allıkların en popüler olanı Blush Minerals serisi olmaya devam edecek.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*