Birçok erkek, parfümünün karakterini yansıttığını düşünerek seçim yapar. Bazen olmak istediği kişi için, bazen de kendisine yakın hissettiği için koku seçer. Kimi erkekler içinse parfümün sadece bayanları etkileyebilen bir özelliği olması yeterlidir. Trend kokular ya da yeni deneyimler de isteyebilirsiniz. Deneme yanılma yöntemi ile bir gün kendi kokunuzu bulmanız mümkün fakat herkesin gönlünde yatan bir kokunun mutlaka olduğunu düşünüyorum.

Loewe Solo Loewe Absoluto

Yeni deneyimleri sevenler, Loewe Solo Loewe Absoluto erkek parfümünü de deneyebilir. Modernlikle klasiklik arasında bir yerde duran parfüm, kendi ruhunda tezatlıklar yaşayanları yansıtabilir. Parfüm içerik olarak ta biraz karışık.

Loewe Solo Loewe Absoluto Parfüm içeriğinde lavanta, orkide, sandal ağacı, neroli, günlük ağacı, bergamot, mandalina, feslegen, artemisia, tonka fasülyesi, amber ve misk bulunuyor. Kokladığınızda hangi notanın baskın olduğunu keşfetmek zor, hatta her defasında farklı bir notayı keşfedebilirsiniz. Loewe Solo Loewe Absoluto, sürprizlerle dolu desek abartmış olmayız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*