Bütün kış boyunca dört gözle beklediğimiz yaz aylarının gelmesiyle birlikte raflara kaldırdığımız rengarenk yazlık kıyafetler tekrar dolaplarımızı süslemeye devam ediyor. Sürekli olarak değişiklik gösteren kıyafet modasının yakın takipçisi ve tüm dünyaya iyi giyinmenin aslında pahalı olmadığını gösteren dev marka lcw yeni tişört modelleri ile karşınıza çıkıyor.

Lc waikiki tshirt

Yaz renklerinin hakim olduğu tişörtlerde dikkat çeken ayrıntılardan birisi baskılar. Sevdiğiniz bir şehrin adını ya da resmini bulabileceğiniz tişört modellerinde aynı zamanda sade ve şık görünmenizi sağlayacak modelleri de bulabilirsiniz. Piyasadaki çoğu üreticiye göre oldukça uygun fiyat politikası izleyen marka pamuklu ve terletmeyen iplerden ürettiği tişörtleri sayesinde yaz aylarında özgürce hareket edebilirsiniz.

Lc Waikiki tişört

Yaz Ayları İle Rengarenk Tişörtlere Merhaba Deyin

Cıvıl cıvıl ve ince olarak tasarlanmış bu tişörtler içinde kendinizi oldukça rahat hissederken aynı zamanda uygun kombinlerle oldukça şıkta görünebilirsiniz. Elbiseden ayakkabıya tişörtten pantolona kadar bayanların ihtiyaç duyacağı tüm kıyafetlerin üretimlerini gerçekleştiren markanın yani trendlerini yakından takip etmeye devam edin ve kaliteli giyinin.

 

Etiketler:

5 Yorum

 1. Gül söyledi:

  Tasarımlar çok güzel, özellikle markalı ürünleri tercih ediyorum. Teşekkürler modacini.

 2. Gaye söyledi:

  Yazınızdaki ikinci kombin örneğini dostuma alsam diyorum. almalı mıyım arkadaşlar

 3. Cannur söyledi:

  Kahramanmaraş’da bu modellerin satıldığı yer neresi, sonraki pazar büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

 4. Ahlem söyledi:

  9 sayılı resim güzel

 5. Güldeste söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler harika kanımca

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*