Mezuniyete çok az kaldı, balo ya da özel gece toplantıları olarak kutlanacak olan bu sevinç özellikle genç kızlar için çok önemli. Mezun olmak kadar mutlu eden bir şey daha var ki oda, bu balonun çok şık olma fırsatını vermesi. Abiye elbiseleri, yüksek topukları ve makyaj yapmayı çok seven genç kızlar şimdi ne giysem derdinde ama çözüm her zamanki gibi aynı adreste. LC Waikiki, gençlerin en çok tercih ettiği marka.

lcw balo kiyafetleri

Uygun fiyatları ve genç çizgisi ile bu mezuniyet balosunda da yine LC Waikiki. 8-16 yaş arası genç kızlar için tam da onlara göre elbiseler ve aksesuarlar hazırladı. Yaşından büyük genç kızlar gibi davranmak yerine genç şık olmak her zaman daha iyi. Bu yüzden LC Waikiki en şık ve genç alternatif. Tüller, fiyonklar ve bantların süslediği elbiseler 50’li yılların modasını anımsatıyor.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Füruzan söyledi:

  Ben Füruzan, Karabük da yaşıyorum. Sizi beğenerek takip ediyorum.

 2. Cansın söyledi:

  Yazınızdaki özellikle birinci resim süper duruyor

 3. Berre söyledi:

  Sitenizdeki söylediklerinizi kaçırmadan inceliyorum. Samimiyetle söylüyorum yazdığınız her detay özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 4. Çimen söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki moda yazılarının genelini okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Çocuk Giyim kategorisindekiler favorim.

 5. Fulya söyledi:

  kışın bunlar mezuniyet programında giyilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*