Tırnaklar

Tırnaklarda koyu rengi vurgulayan 2014 modası özellikle lacivert ojeleri ön plana çıkarıyor. Bayanlar french yapmaktan hiç sıkılmazlar ama eğer yeni arayışlar içine girdiyseniz lacivert oje tercihleriniz arasında yer alabilir.

Göz Makyajı

Gözlerde tırnaklar gibi bu sezon lacivert olacak. Bunun için mavi tonlarında farlarınızın ve lacivert rimelinizin olması yeterli.

lacivert makyaj oje

Elbise

Lacivert elbiseler ile birlikte kullanabileceğiniz ayakkabı, çanta ve aksesuarlar için oldukça çok renk seçeneğiniz var. Buyurun aşağıda hepsine teker teker bakalım ve değerlendirelim.

Bu sezonun moda renkleri arasında yer alan pudra rengi bir çanta ya da ayakkabı ile lacivert elbisemizi kombinleyebiliriz.

Yine bu sezonun moda renkleri arasında yer alan parlak grileri de lacivert elbiselerimiz ile kullanabiliriz. Ayakkabı, çanta veya takılar hiç fark etmez. Gri renklerde kullanacağımız her türlü aksesuar elbisemizi tamamlayacaktır.

lacivert elbise modelleri

Parlak, pırıltılı  renkler arasında yer alan altın sarısı da lacivert ile birlikte uyumlu olan renkler arasındadır. Altın rengi bir clutch çanta ya da altın renkli ayakkabılar çok şık duracaktır. Yine altın renkli aksesuarlar da kıyafetimizi tamamlayacak unsurlar arasındadır.

Kahvenin tonları ya da tropikal renklerde lacivert ile en çok tercih edilen renkler arasındadır. Özellikle tropikal renkler koyu lacivert kıyafetimize canlılık katarak kıyafetimizi reklendirir.

Ayakkabı

Lacivert ayakkabılarınızı  yine aynı renk abiye elbiselerinizle kullanmaktan sakın  çekinmeyin. Ayakkabılarınızın üzerinde ki parlak altın veya gri renkteki detayların olması kıyafetinize hareket getirecektir. Ayrıca günlük yaşamınızda da lacivert renkteki ayakkabılarınızı kot pantolonlarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Ceylan söyledi:

  Çok haklısınız, tüm söylediklerinize katılıyorum. Lacivert Renk yazınız sonuna kadar doğru.

 2. Gökben söyledi:

  6 numaralı görsel muhteşem

 3. Çimen söyledi:

  Moda Trendleri alanında çok fazla akademik yazı okudum ama böylesini ilk kez görmüş oldum.

 4. Ferhunde söyledi:

  İçerikteki özellikle beşinci kombin harika görünüyor

 5. Gözde söyledi:

  Siirt’da bu ürünlerin satış noktası neresi, sonraki salı alışveriş krimizi sonlandırmayı düşünüyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*