Bayanlar için kullanılan ürünlerin barındırdığı özellikler çok önemlidir. Çünkü vereceği etkiler sonucu bayanlar ürün tercihi yapmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilen krem ürünleri ise kırışıklık karşıtı ve yaşlanmayı geciktiren ürünler olmaktadır. Bu ürünlere katkı sağlayan bir cilt bakım markasıda La Prairie‘dir.

La Prairie, Skin Caviar Luxe Eye Lift Cream

La Prairie, Skin Caviar Luxe Eye Lift Cream adlı ürünüyle kırışıklarınıza savaş açmakta. Ayrıca zenginleştirilmiş formülü ürünü nemlendirici etkiye sahiptir. Her zaman ciltte koruma etkisi yaratmaktadır. En çok yok olması istenen göz altı halkalarınada etkili çözüm olarak bulunmakta.

Krem yüzde şişkinliği azalmakta ve de rahatlatıcı etki sağlamakta. Özellikle göz ve göz çevresine uygulanmakta olan La Prairie, Skin Caviar Luxe Eye Lift Cream her sabah ve akşam göz altına, göz kapağına, kaş kemiğinin ve iki göz arasında ki bölümdeki çizgilerin üzerine uygulanmaktadır.

Yüz bölgesinde oluşan tahrişleri ve bunun yanı sıra yüzde oluşacak etki kırışıklık ve sarkmaya başlayan yanak bölgenizi gerginleştirip  yalınlık sağlayarak, size gün boyu tertemiz mikropları kırılmış bir cilt sunmaya bire bir etkili formüldür.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*