Bu sezonda külotlu çoraplar güzel bir aksesuar olarak karşımızda. Eteklerin, şortların, pantolonların altına giydigimiz renkli bacaklarımız soğuk havaya sıcaklık verecek. Senelerdir vazgeçilmeyenlerden olan parlak çoraplarda bu sene tam anlamıyla bir devrim olacak. Daha önce görmediğimiz birçok renkli çoraplar geliyor. Bu kadınlar için kaçırılmayacak bir fırsat. Çalışma hayatınızda, sosyal hayatinızda yansıtamadığınız canlılığı bu  çoraplar sayesinde dışa vurabileceksiniz.

Külotlu Çorap Renkleri

Peki nasıl çoraplar  giymeliyiz?

Üst kısım elbiseniz ile daima paralel renkler seçmelisiniz. Herşey de olduğu gibi çorabin  rengini yanlış seçmekte kotu gorunus ile sonuçlanabilir. Bacaklarınızı daha belirgin hale getirmek için açık renkler  tercih etmelisiniz. Krem rengi ceket altına mor rengin koyu tonları tüm dikkatleri size çekecektir. Altına ise aynı parallelikte ancak dik topuklu ayakkabi tercih etmelisiniz. Asla ve asla koyu rengin altına açık renk giymemeniz gerekiyor. Bu sizi rüküş bir şekile sokacaktır.

Külotlu Çorap Desenleri

Bu çorapların en önemli özelliği kalın olmamaları ve teni göstermemesidir. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen renkler pembe, mor, yeşil, mavi renkleridir. Genç kızlar çoğu giysilerini bu  çoraplarla tamamlayabilirler. Bu çoraplar elbiseye ayrı bir hava ve gösteriş katar.

Ayak bileğine inen incecik taytlar bu renkli çoraplar ile kombine edilebilir. Mini etek ve topuklu ayakkabı ile kombine sağladığınızda muhteşem bir görüntü sergileyebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Gizem söyledi:

  Sitenizde 2017 yılının popüler düğünleri ile ilgili de yazılar yazar mısınız? ünlülerin tasarımlarını merak ediyoruz.

 2. Cannur söyledi:

  Siirt’da bu kombinlerin satış noktası neresi, sonraki pazar alışveriş krimizi sonlandırmayı planlıyorum.

 3. Çiler söyledi:

  İç Giyim konusunda baya bi post inceleme altına aldım ama böyle güzelini ilk defa gördüm.

 4. Güldeste söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Samsun civarında bulabilir miyim?

 5. Filiz söyledi:

  İnceleme metninizdeki tasarımların genel olarak sokak modasına uyanlar için uygun olduğunu düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*