Modanın artık bir yaşam tarzı olduğu günümüzde, ortaya çıkan her yenilik bizler için önem arz ediyor. Farklı tasarımlar, canlı giysiler ile birleşiyor ve ortaya son derece ilgi çekici kavramlar çıkıyor. Bizler için bu noktada alışkanlıkların kolayca yer değiştiğini ifade edebiliriz. Başka bir düzleme doğru gelindiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

kovboy çizmeleri

kovboy çizmeleri

Yeniliklerin Kapısını Aralayın

Dünyanın yakından takip ettiği giyim fuarlarına göz atarak, moda yolculuğuna devam edelim. Paris ve Milano da düzenlenen moda fuarlarına nu dönemde kovboy trendi damgasını vurdu. Kadınların yakından takip ettikleri bu fuarlarda yer alan tasarımlar, görücüye çıktı ve hayranlıkla izlendi. Hayranlık derecesinin artması, tabi ki modanın da yönünü değiştiren bir etken oldu.

kovboy modası

kovboy modası

Kadınlarda şal olarak boyunlara dolanan bir aksesuarın yeni bir tarz yaratması, bu fuarlardan yayılan etkiler olarak görülebilir. Kadınların normal yaşantılarına da etki eden moda, yeni önerilerle ve gelişimlerle, her daim gündemdeki yerini koruyacağa benziyor. Sizlerde modayı yakından takip ederek, bazı mekanizmaları harekete geçirebilirsiniz. Hayatınızda yeniliklerin kapısını bu şekilde aralayabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Ceyda söyledi:

  Sık kullanılanlara eklenesi bir moda blogu yaratmışsınız tebrik ederim.

 2. Çiçek söyledi:

  Blogunuzda olan makaleleri her daim hafızama kazıyorum. Samimiyetle söylüyorum yazdığınız her bilgi özgüven seviyemi artırıyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 3. Alisa söyledi:

  Metindeki parçaların genellikle klasik giyinmeyi sevenler için uygun olduğunu düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 4. Berran söyledi:

  Web sayfanızdaki birçok yazıyı heyecanla göz attım, çok iyisiniz. Özellikle Moda Haberleri kategorisindeki yazılar favorim.

 5. Berre söyledi:

  Üst kısımdaki ikinci görseli dostuma hediye etmeyi istiyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*