Kıyafet alışverişine çıktığınızda bir ürünün en çok hangi özelliklerine dikkat edersiniz? Renk ve model dışında mesela kumaş kalitesi sizin için bir kriter midir? Çok beğendiğiniz bir gömleği sırf kumaşını sevmediğiniz için almaktan vazgeçenlerdenseniz, kumaş kalitesine önem veriyorsunuz demektir. Zaten olması gereken de budur.

kıyafet seçimi

kıyafet seçimi

Sırf modelini ve rengini beğendiğiniz için aldığınız bir gömleği rahatlıkla giyemeyecekseniz, her giyişinizde sizi rahatsız edecek ya da kaşındıracaksa ona verdiğiniz para boşa ödenmiş bir paradır. Onun yerine her yönüyle beğenilerinize cevap veren bir ürün olsa uzun yıllar kullanabilirsiniz.

giyim

giyim

Kumaşın Tuşesine ve Sentetik Olup Olmadığına Dikkat Etmelisiniz

Doğru kumaşlardan üretilmiş ürün seçmek için kumaş profesörü ya da tekstilci olmanız gerekmez. Elinize aldığınız ilk anda size iyi hissettiriyorsa sorun yok demektir. Mesela Kumaş kriterleriniz arasında aşırı naylon ve sentetik içermiyor olmasına dikkat etmelisiniz. Bunu anlamak için de iç etiketine bakmanız yeterli olur. Bir de tuşesi sizin için önemli olmalıdır. Yani kumaşın ne derece yumuşak olduğu rahat giymeniz açısından kriterleriniz arasında yer almalıdır.

5 Yorum

 1. Gülpembe söyledi:

  Yazıdaki özellikle dördüncü model inanılmaz görünüyor

 2. Berinay söyledi:

  Bu örnekler acayip etkileyici, bu kombinler hangi firmada var

 3. Ahlem söyledi:

  Yazınızdaki yedinci kombini dostuma satın alacağım. ne dersiniz

 4. Balın söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları harika, nereden alabiliriz

 5. Beltun söyledi:

  blogunuz telefon uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*