Eğer moda dünyasından haberler almaya başladıysanız, mevcut kıyafetlerinizle aslında çok daha şık görünebileceğinizi biliyorsanız kıyafetlerinizi doğru kombinlemek için nelere dikkat etmeniz gerektiğini araştırmaya başlamanız da son derece normal! Öncelikle bilmeniz gereken kombin yapmak için mutlaka bu işten çok iyi anlıyor olmanızın geremediğidir. Sadece belirli basit kurallara dikkat ederek siz de harika kombinler yapabilirsiniz.

bayan kombinleri

bayan kombinleri

Renk Uyumu Kadar Tarz Uyumu da Önemli!

yeni bayan elbise kombinleri

yeni bayan elbise kombinleri

Örneğin kıyafetlerinizi bir araya getirirken, aksesuarlarınızı seçerken ve uygun ayakkabı ile çantanın hangisi olduğunu belirlerken renk uyumuna dikkat ettiğinizi çok iyi biliyoruz. Fakat renk uyumu kadar tarz uyumunun da doğru kombin yapmak konusunda son derece önemli olduğunu asla unutmayın!

doğru kombin tavsiyeleri

doğru kombin tavsiyeleri

Örneğin bohem bir elbise ile maskülen bir şapkayı bir arada kullanmamanız gerekiyor. Eğer elbiseniz klasik tarzda ise çok abartılı bir takı ile bu elbiseyi yan yana dahi getirmemeniz gerekiyor. Yani seçtiğiniz tüm kıyafet, takı, ayakkabı ve çanta gibi diğer aksesuarların tarzları aynı, en azından birbirine yakın olmalıdır.

kombin tavsiyeleri

kombin tavsiyeleri

Aksi halde mükemmel bir uyum yakalamış olsanız dahi maalesef görünümünüzde bir tuhaflık olacak ve haliyle şıklıktan da yoksun kalacaksınız. Seçtiğiniz parçaların hangi dönemin modasına uygun olduğunu da gözden kaçırmayın. Geçtiğimiz yılın trendi ile bu yılın popüler parçalarını birlikte kullanmayın. Eğer devam modası denilen yani daha önce trend olup halen kullanılan bir kıyafeti seçerseniz takı ve aksesuarlarınız da bu modayı devam ettirmeli!

bayan kıyafet kombinleri

bayan kıyafet kombinleri

sonbahar kombin önerileri

sonbahar kombin önerileri

kışlık bayan kombinleri

kışlık bayan kombinleri

bayan kombin tavsiyeleri

bayan kombin tavsiyeleri

uzun etek kombinleri

uzun etek kombinleri

gündelik kombinler

gündelik kombinler

5 Yorum

 1. Arya söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı okudum, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

 2. Beltun söyledi:

  Sitenizde sürekli bilgi içerikli yazılar var, reklam yazıları olmuyor. Gerçekten tebrik ederim, bizi reklamla değil içerikle buluşturduğunuz için.

 3. Çıgıl söyledi:

  İnternet siteniz mobil destekli mi

 4. Ayren söyledi:

  sonbaharda bunlar özel bir etkinlikte güzel durur mu

 5. Gülpembe söyledi:

  Kıyafet Kombini Nasıl Doğru Yapılır? yazınızı her bir cümlesine dikkat ederek heyecanla okudum, harika detaylar var

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*