Kış dönemi geldiğinde insanlar kıyafetlerinde seçim yapma konusunda kendilerini salaş bir duruma sokuyorlar. Daha sonrasında ise soğuk havalara karşı pek de istedikleri gibi giyinemediklerinden dolayı kombin yapma konusunda ya da stillerine uygun şekilde giyinme gibi bir telaş içerisinde olmuyorlar… Hal böyle olunca da kış aylarına özel olabilecek şekilde birbirinden farklı stillerin sizlere fikir olması açısından sunmak istiyoruz.

kış

kış

Hem Renkli Hem de Sevimli Olmak İsteyenler

Soğuk hava içinde renkli giyinmenin en önemli özelliği, enerjinizi dışarıya yansıtabiliyor olmanızdır. Renkli bir kazak altına açık mavi renklerinde bir kot pantolon ile harika kombin yapabilirsiniz. Kazağınızın renginde ise gök mavisi, şeker pembesi ya da benzer renklerde bir renk seçebilir, deneyebilirsiniz. Rahat bir görünümü sağlayabilmek adına ise saçlarınızı tepeden toplamak yeterli olacaktır…

Sadeliği ve Şıklığı Yansıtmak İsteyenler

Koyu mavi renkte, dar paça bir kot pantolon, sütlü kahve tonlarında bir kaban ile harika bir kombin yapmaya ne dersiniz? Sadeliği ve şıklığı kendinde arayan bayanlar, bu öneri ve benzeri şekilde çeşitli kombinler yapabilirsiniz. Eğer ki azıcık da olsa hareket olsun derseniz, çantada desenli bir model tercih edebilirsiniz.

kış modası

kış modası

Hanım Hanımcık Olacağım Diyenlere Özel

Özel günlerinizden iş hayatınızdaki günlerinize kadar çeşitli zamanlarınızın tamamında kombinleme yapmak istediğinizde, vücudunuza oturan bir elbise ve altına da kalın bir çorap giyerek kombin yapabilirsiniz. Babetler sayesinde de kıyafetinizde tüm kombini sağlamış olabilirsiniz. Ayakkabı seçimi için babet dışında ise hem yuvarlak buruna sahip olan botları tercih edebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Gökben söyledi:

  Sitenizdeki yazıları 25 kez okudum desem yalan olmaz, adım Gökben ben de bu güzel yazılardan yazmak istiyorum.

 2. Berceste söyledi:

  Örnek Resimler süper bana göre

 3. Afitap söyledi:

  sonbaharda bu tasarımlar eğlenceye giderken giyilir mi

 4. Ferah söyledi:

  sayfanız akıllı telefon uyumlu mu

 5. Bedran söyledi:

  Yazınızdaki özellikle ikinci resim süper duruyor

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*