Sivri burunlu ve kısa topuklu stiletto ayakkabılar zariflik ve şık bir duruş denildiği zaman akla ilk gelen ayakkabı modelleridir. Her bayanın dolabında mutlaka bulunan kısa topuk stiletto ayakkabı modellerini başarılı bir şekilde üzerinizde taşıyabilmek için ise bazı noktalara dikkat edilmesi gereklidir.

beyaz stiletto ayakkabı

beyaz stiletto ayakkabı

Ofiste çalışırken ya da özel davetlerinizde klasik bir stil için tercih edebileceğiniz kalem etekleriniz ile birlikte stiletto ayakkabılarınızı kullanabilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz şık bir blazer ceket ve bluz ile kombinlerinizi klasik stilde tamamlayabilirsiniz.

kahverengi kısa topuklu stiletto

kahverengi kısa topuklu stiletto

Kısa Topuklu Stiletto ile Hangi Pantolonlar Giyilir?

kısa topuk stiletto

kısa topuk stiletto

Deri, kumaş ya da kot malzemelerden üretilmiş olan pantolonların dar kesimli ve bilek hizasında biten paçalara sahip olanlarını kısa topuk stiletto ayakkabılarınız ile kombinleyerek şıklığınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Özellikle bahar aylarında neon renkli tasarımlara sahip olan stilettolar tercih ederek canlı ve enerjik bir stil ortaya çıkartabilirsiniz.

stiletto kombinleri

stiletto kombinleri

Son yıllarda hayatımıza girmeye başlayan boyfriend jean’leri de stilettolar ile kombinleyebilirsiniz. Rahat ve maskülen bir stil elde edebileceğiniz bu pantolonlar ile birlikte siyah veya beyaz renkli kısa topuklu stilettolarınızı birlikte kullanabilirsiniz. Böylelikle modern ve maskülen bir tarz elde etmiş olursunuz.

Kısa Topuklu Stiletto ve Elbise Uyumu

Mini elbiselerin sade, iddialı, dar veya bol olan modelleri arasından seçiminizi tercihlerinize göre yaparak muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. Stiletto ve mini elbiseler ile birlikte askılı bir çanta kullanarak özel davetlerinize de katılabilirsiniz.

kalın kısa topuklu stiletto

kalın kısa topuklu stiletto

5 Yorum

 1. Feyza söyledi:

  Kocaeli’da bu ürünlerin satış noktası neresi, gelecek pazar büyük bir alışverişe gitmeyi düşünüyorum.

 2. Çıgıl söyledi:

  2017 yılına ait içeriklerinizi yılın erken dönemlerinde yayınlayarak modayı yakından takip edebilmem konusunda bana büyük desteğiniz oldu.

 3. Gülşen söyledi:

  lacivert kombinler ile yazılar görmek isterim

 4. Gülbahar söyledi:

  Mardin’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satıldığı yer neresi, gelecek perşembe büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

 5. Fahriye söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Ayakkabı kategorisindeki yazılar favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*