Kış aylarında bayanların vazgeçilmez parçaları arasında bulunan kabanlar şık kombinler yaratabilmeniz için önemlidir. Çeşitli modellerde karşımıza çıkan kabanlar arasında en fazla tercih edilenleri ise kısa kaban modelleridir.

Kısa kabanları başarılı bir şekilde kombinlemek istiyorsanız dar paçalı pantolonlar ve taytlardan yararlanabilirsiniz. Kış aylarında kabanlarınızı koyu renkli pantolonlar ve taytlar ile birlikte kullanırsanız, kış aylarının havasına daha uygun giyinmiş olursunuz.

kaban

kaban

Kabanlarınız ile uyumlu bir ayakkabı seçmek istiyorsanız topuklu siyah bir ayakkabı seçebilirsiniz. Topuklu ayakkabılar ile yürümeye alışkın değilseniz babet ayakkabıları da tercih edebilirsiniz.

Kısa Kaban ve Çanta Seçimi

Kısa kabanlar ile uyumlu olan çantalar ise orta boylu ve kola takılan çantalardır. Alternatif bir stil yaratmak istiyorsanız sırt çantası da kullanabilirsiniz. Çantaların renk seçimlerini de kabanınızın rengine göre lacivert veya siyah gibi renklerden yana yapabilirsiniz.

kısa kaban

kısa kaban

Tayt ile birlikte giyebileceğiniz kısa kabanları klasik bir stile uygun olarak değiştirebilirsiniz. Taytınızın üzerine şık bir uzun gömlek giyer ve üzerine kısa kaban giyerseniz özel gecelerdeki davetlerinize de şık bir şekilde katılabilirsiniz.

Etiketler: ,

5 Yorum

 1. Adile söyledi:

  Tunceli’da bu kombinlerin bulunabileceği yer neresi, bir sonraki cumartesi alışveriş krimizi sonlandırmayı düşünüyorum.

 2. Canel söyledi:

  Yazıdaki özellikle birinci kombin fantastik duruyor

 3. Fidan söyledi:

  sıcakta bu modeller mezuniyet programında giyilebilir mi

 4. Funda söyledi:

  İnceleme metninizdeki kombinlerin ağırlıkta orta yaşlarda ki bayanlar için güzel olacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 5. Cansel söyledi:

  Sinop’da paylaştığınız ürünlerin bulunabileceği yer neresi, gelecek pazartesi alışveriş krimizi sonlandırmayı planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*