Kış aylarının gelmesiyle beraber insanların yaşamlarında çeşitli değişikliklere gidildiğini görebiliyoruz. Yazın alıştığımız ince tişörtlerden bluzlara, kısa şortlardan eteklere kadar ki seçeneklerimiz boldu.

siyah zımbalı kışlık bayan bot tasarımı

siyah zımbalı kışlık bayan bot tasarımı

Ancak artık daha kalın, daha uzun ve bizleri sarıp sarmalayacak olan elbiseleri dışarıya çıkartıp, daha ince olan, kışın “asla giymem” dediğiniz giysileri sandıklara, ranza altlarına koymaya başlıyoruz. Hal böyle olunca da kışlık elbiselerimizin altına gidebilecek olan ayakkabı seçeneği de sadece bottur.

siyah topuklu bayan bot modelleri 2017

siyah topuklu bayan bot modelleri 2017

Eğer ki kış sezonu geldiyse, o halde kış sezonu içerisinde giyilebilecek olan seçeneklerden birisi de kısa bot modellerdir. Kış ayları içerisinde kadınlara en çok yakışan bot modeli olarak tercih edilen bu kısa dediğimiz bot modelleri, gerçekten günümüz şartları içerisinde tüm kadınlara yakışır bir model olduğu gibi elbiseye göre de çok iyi şekilde uyum sağlar.

siyah kışlık bayan bot ayakkabı

siyah kışlık bayan bot ayakkabı

Bu sayede sizlerde istediğiniz şekilde kış sezonuna kendinizi hazırlar ve istediğiniz gibi kıyafetlerinizde çok iyi uyum sağlayacak olan bu bot modelleriyle tarzınızı yakalayabilirsiniz.

Rengarenk Botlar İle Şıklığınızı Ön Plana Çıkarın

kışlık yeşil bot modeli 2017

kışlık yeşil bot modeli 2017

Renk seçeneklerinde botlar için kapalı renklerin seçimi yapılmasını özen gösterebilirsiniz. Kış aylarında yağmurun yoğun olmasıyla yürüyeceğiniz yolların çamurlu yollar olma ihtimalini de göze alırsanız, tertemiz botlarınızın lekelenmesi durumunu gözden çıkarmamak gereklidir. Bu nedenle iyi bir şekilde temiz kalması, temiz görünmesi için bot için siz de kapalı renkleri tercih ederek bu sayede istediğiniz model seçiminizi yapabilirsiniz.

2017 püsküllü topuklu kışlık bayan botlar

2017 püsküllü topuklu kışlık bayan botlar

Kadınlara yakışan bir diğer bot ise topuklu botlar dediğimiz modelde ki botlardır. Topuklu olan botların bir özelliği, kadınları en güzel şekilde gösteriyor olmasıdır. Yürüyüşe ayrı bir endam katan topuklar, gerçekten çok iyi bir görünüm kazanmanızda yardımcıdır. Bunun yanı sıra bot denildiğinde akla gelen sıradan, klasik botlara göre daha şık duran bu bot modelleri de her zaman tercih edilmelidir.

Markalı Botları Tercih Edin

Sonbahar sezonuyla beraber kış aylarına yaklaştığımız bugünlerde tercih edeceğiniz bot modellerini en rahat ve kolay bir şekilde bulabileceğiniz adres tabi ki online pazar olacaktır. Kaliteli botların her biriyle tanışabileceğiniz internet içerisinde birbirinden farklı kalitede ki markaların botlarıyla tanışabilir, en iyi markalar ile beraber siz de dilediğiniz marka sayesinde talep ettiğiniz modelde botların sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz modelde ki botların her türlü rengine sahip olabilir, ürün çeşitliliği ile dilediğiniz desen ve modellere de bakarak aynı modelin farklı desenli botlarına göz atabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Ayşıl söyledi:

  Bu konuda benim daha farklı fikirlerim var. Çok daha farklı kombinler yapılabilir.

 2. Ceyda söyledi:

  Kısa Botlarla Kışa Hazır Olun yazınızı her bir cümlesine dikkat ederek hayranlıkla okudum, harika detaylar var

 3. Aysar söyledi:

  Yazınızdaki tasarımların ağırlıkta klasik giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 4. Çilay söyledi:

  İçerikteki özellikle beşinci resim süper duruyor

 5. Açılay söyledi:

  Kısa Botlarla Kışa Hazır Olun şaheserinizi baştan sona şaşkınlıkla okudum, harika detaylar var

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*