Tezat gibi görünse de 2015 ve kış için harika bir ikili. Genellikle yazın kullanılan şifon kumaşları kışında giyeceğiz. Bu kış şifonlar geçtiğimiz yaz gibi çok renkli ve bol desenli. Kısacası yazın sevilen şifonları kışında devam edecek fakat biraz farklı halleriyle. Şifonlar çok ince kumaşlar oldukları için kışa uyarlanmaları gerek. Bunun içinde kalın astarlı ya da kumaş destekli olarak dikiliyor.

Şifon Elbise Modelleri

Şifon kumaşlar en çok elbise olarak kullanılacak. Göğüs dekolteli ve kısa modelli elbiseler bu kışın moda elbiseleri arasında bulunuyor. Kışın şifon trendi ise elbiselerden tulumlara kaymış durumda. Astarlı şifon kumaşlardan tasarlanan 2015 kış tulumları farklı bir şıklık arayanlar için harika bir seçim olabilir. Üzerine bir de bu kışın göz alıcı simleri eklerseniz gayet şık bir kıyafet çıkacaktır ortaya.

5 Yorum

 1. alptekinenes söyledi:

  merak ediyorum belki de trend olur 🙂 kışın şifon giyen birini görmek isterdim açıkcası

 2. Çişem söyledi:

  Kış Mevsimi Şifon Elbiseler metninizi her bir cümlesini anlayarak heyecanla okudum, müthiş öneriler.

 3. Fulden söyledi:

  Paylaştığınız tasarımları Çankırı civarında butik olarak tasarlayan var mı

 4. Berva söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı baştan sona inceledim, sizi takdir ediyorum. Özellikle Moda Trendleri kategorisindeki yazılar favorim.

 5. Fehime söyledi:

  Yazınızdaki modellerin genel olarak sokak modasına uyanlar için uygun olduğunu düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*