Her gün yeni bir trendin ortaya çıktığı moda dünyasında trendlerin hızına yetişmek gerçekten çok zor. Gün geçmiyor ki yeni bir şey trend olmasın. Bunlardan son zamanlarda adını sıkça duyuranlardan bir tanesi “dudak deseni

Farklı renklerde baskılarını görebileceğiniz dudak deseninin özellikle kırmızı renklerde olanı etekleri, kazakları, ceketleri, ayakkabıları derken her çeşit giysiyi süslüyor.

Geçtiğimiz ilkbahar aylarından beri etkisini hissettirmeye başlayan dudak deseni trendi, 2014 kış sezonunda birçok ünlü markanın bu desene yer vermesi ile birlikte iyice tavan yaptı. Üzerinde bulunduğu giysiyi şenlendiren ve bambaşka bir hava katan bu desen, iddialı giyinmeyi sevenler için son derece uygun.

Örneğin sade bir Jean üzerine giyebileceğiniz kırmızı dudak desenli kazağınızı bir de dudağınıza süreceğiniz kırmızı rujunuz ile tamamlarsanız, zahmetsiz bir şıklık elde edebilirsiniz. Ya da siyah düz bir elbisenin üzerinde alacağınız dudak desenli beyaz bir ceket ile tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başarırken, günün modasının da gerisinde kalmamış olursunuz.

5 Yorum

 1. Gül söyledi:

  Moda Trendleri ürünlerini seçerken kendi stilinizi ve giyim tarzınızı da göz önünde bulundurmayı unutmayın derim.

 2. Çisil söyledi:

  bordo renkler ile postlar okumak istiyorum

 3. Gizem söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı heyecanla göz attım, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Moda Trendleri kategorisindeki yazılar favorim.

 4. Gamze söyledi:

  Web sayfanızdaki incelemeleri her daim hafızama kazıyorum. Cidden bize aktardığınız her makale özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 5. Güldem söyledi:

  Kırmızı Dudaklar Her Yerde şaheserinizi her bir cümlesine dikkat ederek sakince okudum, çok dolu bilgiler var

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*