Kırmızı renk kış sezonunda modayı çok iyi ifade eden bir renk. Üstünüzde her hangi bir takıda, cekette kırmızı kullanmak basittir. Ancak iş elbisenin kırmızı olmasına gelince burada cesaret gerekiyor. Kırmızı kendine güveni simgeler.

Kırmızı Bayan Ceket Manto Modelleri

Tasarımcıların kırmızıya önem vermesinin sebebi dikkat çekici bir renk olmasıdır. Yani kadınlığınızı tam anlamıyla ortaya çıkaran bir renktir. Eğer ki farkedilmek istiyorsanız artık demode olan gereksiz aksesuarlarınızdan kurtulun. Kırmızı yeterince dikkat çekecektir. Ünlü tasarımcılar sezonun en önemli trendlerinden birinin kırmızı giyinmek olduğunu açıkladılar.

Kırmızı Bayan Elbise Modelleri 2014 Kırmızı Renk Elbise Cesitleri

Desenli güzel bir ust veyahut ince bir tül işleme, tabi ki kırmızı olmak kaidesiyle sizi daha da seksi ve alımlı gösterecektir. Kırmızı sevmiyor ya da bana yakışmıyor diyorsanız kırmızının çeşitli tonajlarını kullanabilirsiniz. Çeşitli aksesuarlar ile dengeyi sağlayabilirsiniz.

Kırmızı Renk Bayan Çanta Modelleri 2014

Koyu renk kırmızı ve bordo ikilisi güzel bir seçim olacaktır. Şimdi giyinin kırmızıları aynanın karşısına geçin. Size en uygun kırmızı tonunu yakalayın. Bu kış kırmızı çok konuşulacak. Gardrobunuzdan kırmızı bir elbise hic eksik olmasin. Cesaretliyseniz kırmızı giyin!

son guncelleme 19 ocak 2014

5 Yorum

 1. emine söyledi:

  kırmızı bir ayakkabı almıştım hemen hemen en ustteki gibi ama benimkinin uzerinde kurdelası da vardı kelepçesi çabuk bozuldu yaa

 2. sedef söyledi:

  çok teşekkür ederim bu elbiseden en baştan 11.elbisenin tasarımını ben yapptım

 3. havva söyledi:

  çok teşekkür ederim bu elbiseden en baştan 11. elbisenin tasarımını ben yapptım 🙁

 4. Ahenk söyledi:

  Yukarıdaki altıncı örneği halama hediye etmeyi planlıyorum. ne dersiniz

 5. Anita söyledi:

  Web sayfanızdaki bilgileri belirli aralıklarla özümsüyorum. Cidden yazdığınız tüm bilgiler özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*