Abiye elbiseler bayanların kendilerini daha şık hissetmek istedikleri özel gün ve gecelerinde tercih ettikleri en önemli parçalarından birisidir.

Her sezonun tüm mevsimlerinde yoğun olarak kullanılan abiye elbiseler arasında parlayan bir trend olan kırmızı abiye elbise modası ise bu sezon da kendisini kataloglarda göstermeye başlıyor.

kırmızı abiye

Kırmızı renginin asi ve çekici olması ile birlikte şık gözükmesi de birleştiği zaman katılacağınız ortamlarda tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz.

Özellikle genç bayanların tercih edebileceği kırmızı abiye elbise modelleri kolay kombinlenebilir özelliği ile de bayanların sık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Abiye Elbise Nasıl Giyilir?

Abiye elbiselerinizi giyerken kullanacağınız aksesuarlar, saçınızın modeli ve en önemlisi vücudunuzun şekli önemlidir.

kırmızı abiye modelleri

Aksesuar seçimlerinizi elbisenizin modeline ve rengine göre belirlemelisiniz. Taşlı takıları tercih edeceğiniz modeller genelde koyu renkli abiye elbiseler olmalıdır.

Canlı renklere sahip abiye elbiselere taşlı ve abartılı aksesuarlar kullanırsan göz yorucu bir imaj yaratmış olursunuz.

Ayakkabı seçiminizi de sevdiğiniz şık bir topuklu ayakkabı modeli ile gerçekleştirebilirsiniz. Abiye elbiselerin en önemli tamamlayıcılarından birisi topuklu ayakkabılardır.

farklı kırmızı abiye

Siyah stiletto tarzında topuklu ayakkabılar abiye elbiseler için en ideal ayakkabı modellerindendir.Çanta seçiminizi de katılacağınız ortamın tipine göre belirlemeniz sağlık ve görünüm açısından önemlidir.

Çünkü sürekli ayakta bulunacağınız bir ortama askılı çantalar ile katılırsanız gece boyunca çantanızın ağırlığından dolayı omuzlarınızda ağrı hissedebilirsiniz.

Bu tür davetlere giderken ufak ve elde tutulabilen çantaları tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

5 Yorum

 1. Güher söyledi:

  Yazı İçeriğiniz muhteşem kanımca

 2. Gülbahar söyledi:

  Web sayfanızdaki moda yazılarının genelini baştan sona inceledim, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Bayan Giyim kategorisindeki yazılar favorim.

 3. Ceylinaz söyledi:

  ilkbaharda bu modeller eğlenceye giderken güzel durur mu

 4. Ayşıl söyledi:

  Paylaştığınız görseller çok güzel, satılıyor mu bunlar

 5. Amara söyledi:

  Tekirdağ’da bu kombinlerin satış noktası neresi, gelecek pazar büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*