Yeni yıl yaklaşırken her zaman ki gibi herkesi bir heyecan sardı. Kendinize ya da sevdikleriniz hediye alma fikri kafalarda uçuşuyor. En iyi alternatifler ise kesinlikle özel koleksiyonlar. Neredeyse bütün ünlü markalar özel koleksiyonları alışkanlık haline getirmiştir. Bunlardan birisi de Kiehl’s. Ünlü markanın yılbaşı için hazırladığı koleksiyonun bir özelliği daha var.

Kiehl’s Vücut Bakımı

Kiehl’s vücut bakım ürünlerinin ambalajları ünlü ressam Kenny Scharf tarafından tasarlandı. Sürrealist ressamın dokunuşu ile renklenen tasarımlar yılbaşı kadar eğlenceli. Koleksiyonda Beta Karoten vücut kremi, cildi besleyen yağlar ve Skualan kremler yer alıyor. Bu özel koleksiyonun tüm geliri çocuklar için çalışan derneklere bağışlanacak. Bu sayede hediye alırken çocuklara da yardım etmiş olacaksınız.

5 Yorum

 1. Gülsen söyledi:

  sonbaharda bu modeller özel bir etkinlikte giyilir mi

 2. Gökben söyledi:

  Cilt Bakımı alanında çok fazla post analiz ettim ancak böylesini ilk defa gördüm.

 3. Aykal söyledi:

  İnceleme metninizdeki kıyafetlerin daha çok klasik giyinmeyi sevenler için uygun olduğunu düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 4. Cansel söyledi:

  Web sayfanızdaki bilgileri her daim hafızama kazıyorum. Gerçekten bize aktardığınız her makale özgüvenimi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 5. Alvina söyledi:

  Metindeki kombinlerin daha çok orta yaşlarda ki bayanlar için güzel olacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*