Çözümü her defasında doğada bulmak sevindirici. Rosa Arctica (Haberlea Rhodopensis) mucizevi bir çiçek. Susuzluğa 31 ay dayanabilen, suyu bulduğunda ise kısa bir sürede dirilen Rosa Artica çiçeği, Kiehl’s markasına ilham verdi. Bu sayede ortaya çıkan anti-aging etkili krem, yaşlanma etkilerini geciktirme konusunda büyük adımlar atabilecek. Üstelikte hiçbir yan etkisi yok ve avuç dolusu para gerekmiyor.

Kiehl's Rosa Artica Krem

Kiehl’s Rosa Arctica anti-aging etkili krem kırışıklıkların, çizgilerin ve benzeri yaşlılık belirtilerinin azalmasında hızlıca etki edebilir. Canlanan cilt hücreleri sayesinde cilt daha elastik, pürüzsüz, sağlıklı ve genç görünüyor. Krem, koyu ve yoğun bir kıvama sahip. Bu yüzden parmak ucuyla alıp cildinize yayabilirsiniz. Düzenli kullanıldığında yüzünüzden yılların etkisini silebilir ve daha genç görünürsünüz.

5 Yorum

 1. Feride söyledi:

  Üst kısımdaki birinci modeli anneme satın almak istiyorum. diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu konuda

 2. Füsun söyledi:

  siteniz tablet destekli mi

 3. Ahlem söyledi:

  Ağrı’da bu ürünlerin bulunabileceği yer neresi, gelecek perşembe alışveriş krimizi sonlandırmayı planlıyorum.

 4. Anka söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki yazıları düzenli olarak inceliyorum. Samimi olmam gerekirse paylaştığınız her detay özgüvenimi daha anlamlı hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 5. Belemir söyledi:

  Şanlıurfa’da paylaştığınız ürünlerin bulunabileceği yer neresi, gelecek pazar büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*