Keten ayakkabılar ilkbahar ve yaz aylarının en popüler ayakkabıları arasında yer alıyor. Çeşitli modellerde ve tarzlarda üretilen keten ayakkabıları doğru kombinleyerek stilinize enerjik ve genç bir görünüm kazandırabilirsiniz.

erkek keten ayakkabı

erkek keten ayakkabı

Keten ayakkabıları giyerken kombinlerinizde aynı kumaş yapısına sahip kıyafetlere yer verebilirsiniz. Örneğin açık renkli keten ayakkabılarınız ile birlikte yine açık renkli beyaz bir pantolon giyebilirsiniz. Zarif duruşa sahip olan aksesuarlar ile de bu kombinlerinizi detaylandırabilirsiniz.

keten ayakkabı

keten ayakkabı

Erkekler Keten Ayakkabıyı Nasıl Giymeli?

Erkekler de keten ayakkabı kullanılırken bilek hizasında paçaları biten pantolonlar giyilebilir. Günümüzde oldukça moda olan bilek hizasındaki dar paçalı pantolonlar ile keten ayakkabılar giyildiği zaman dinamik ve genç bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

erkek ayakkabı

erkek ayakkabı

Keten ayakkabılar aynı zamanda kot pantolonlar dışında kalem etekler ve ceketler ile birlikte de giyilebilir. Gündelik tarza sahip olan keten ayakkabıları dilerseniz özel gecelerinizde davetlerinizde de giyebilirsiniz. Özel günlerde spor bir şıklığı yakalamak için giyebileceğiniz keten ayakkabıları şık çantalar ve takılar ile süsleyerek stilinizde bütünlük elde edebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Bağdagül söyledi:

    Sitenizde ben de editör olmak istiyorum, ismim Bağdagül, mail atıyorum bakar mısınız?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*