Keten ayakkabılar ilkbahar ve yaz aylarının en popüler ayakkabıları arasında yer alıyor. Çeşitli modellerde ve tarzlarda üretilen keten ayakkabıları doğru kombinleyerek stilinize enerjik ve genç bir görünüm kazandırabilirsiniz.

erkek keten ayakkabı

erkek keten ayakkabı

Keten ayakkabıları giyerken kombinlerinizde aynı kumaş yapısına sahip kıyafetlere yer verebilirsiniz. Örneğin açık renkli keten ayakkabılarınız ile birlikte yine açık renkli beyaz bir pantolon giyebilirsiniz. Zarif duruşa sahip olan aksesuarlar ile de bu kombinlerinizi detaylandırabilirsiniz.

keten ayakkabı

keten ayakkabı

Erkekler Keten Ayakkabıyı Nasıl Giymeli?

Erkekler de keten ayakkabı kullanılırken bilek hizasında paçaları biten pantolonlar giyilebilir. Günümüzde oldukça moda olan bilek hizasındaki dar paçalı pantolonlar ile keten ayakkabılar giyildiği zaman dinamik ve genç bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

erkek ayakkabı

erkek ayakkabı

Keten ayakkabılar aynı zamanda kot pantolonlar dışında kalem etekler ve ceketler ile birlikte de giyilebilir. Gündelik tarza sahip olan keten ayakkabıları dilerseniz özel gecelerinizde davetlerinizde de giyebilirsiniz. Özel günlerde spor bir şıklığı yakalamak için giyebileceğiniz keten ayakkabıları şık çantalar ve takılar ile süsleyerek stilinizde bütünlük elde edebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Bağdagül söyledi:

  Sitenizde ben de editör olmak istiyorum, ismim Bağdagül, mail atıyorum bakar mısınız?

 2. Fatma söyledi:

  Bu modelleri Nevşehir civarında bulunabilir mi?

 3. Bade söyledi:

  Keten Ayakkabılar Nasıl Giyilir? harika açıklamalarınızı her bir cümlesini anlayarak sakince okudum, süper ötesi öneriler bunlar

 4. Günay söyledi:

  Erkek Ayakkabı Modelleri hususunda çok fazla makale inceledim ancak bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

 5. Gamze söyledi:

  Blogunuzda olan birçok yazıyı baştan sona inceledim, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Erkek Ayakkabı Modelleri kategorisindekiler favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*