Kate Moss Kerastase

Saç bakımı konusunda tartışmasız bir başarıya sahip olan Kerastase, geliştirdiği saç bakım ürünleriyle her zaman bir adım önde. Uzun yıllardır saçları güzelleştiren Kerastase, yeni bir saç bakım serisine imza attı. Ünlü markanın Couture Styling adını taşıyan yeni serisi, saç modasını yeniden yorumluyor. Yoğun çalışmaların ve uzun süren laboratuvar araştırmalarının bir ürünü olan Couture Styling serisi, sadece saçlara sağlık kazandırmakla kalmayıp şekillenmesini de sağlıyor.

Kerastase Couture Styling Serisi

Saçlar parlaklık, esneklik, hareket ve şekillenebilme özelliği kazanırken yenileniyor ve sağlık kazanıyor. Bunların hepsini kısa bir zaman da yapabilen Kerastase Couture Styling serisinin, piyasa bulunan saç bakım ürünlerin en iyi olduğuna emin olabilirsiniz. Üstelik seride ihtiyacını olan birçok ürünü bulmakta mümkün. Powder Bluff, Forme Fatale, Spray a Porter, Lift Vertige, Laque Couture ve Mousse Bouffante olmak üzere 6 farklı şekillendirici ürün sayesinde hayal ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. Serinin reklam yüzü olan Kate Moss, size ilham verebilir.

5 Yorum

 1. Berinay söyledi:

  Özellikle sitenizdeki Kozmetik yazılarını takip ediyorum. Berinay isimli yorumların çoğu bana ait, meraklı bir takipçinizim.

 2. Gülbahar söyledi:

  web siteniz telefon uyumlu mu

 3. Feriha söyledi:

  Van’da paylaştığınız ürünlerin bulunabileceği yer neresi, bir sonraki salı alışveriş krimizi sonlandırmayı düşünüyorum.

 4. Günsel söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Bolu civarında butik satışını yapan yer var mı?

 5. Almila söyledi:

  Yazınızdaki özellikle beşinci model harika duruyor

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*