Günün stili köşemizde her gün farklı farklı giysileri sizler için seçip beğeninize sunuyoruz. Sürekli değişen modellerimiz ve kıyafetlerimizle sizlere fikir veriyor nasıl bir kombinasyon yapmanız gerektiği hakkında küçük ipuçları sunuyoruz.

Çoğumuz günlük olarak üstlerimizi değiştirir farklı farklı kombinasyonlarla aynı üstü giyinmekten kaçınırız. Özellikle bayanlar iki gün arka arkaya aynı giysileri giymekten pek hoşlanmaz ve değişimi severler. Bizlerde bunu düşünerek sizler için her gün farklı bir köşe hazırlayarak günün stili sizlerle buluşturuyoruz.

 İsabel Marant

Günün Stili ile Kendinizi Yakalayın

Bugün seçtiğimiz stille mini elbiseyle altına şık görünümlü botlarla güzel bir uyum yakalanmaktadır. İsabel Marant tarafından tasarlanan elbisede mini görünümü ve derin göğüs dekoltesi ile cesur bir görüntü çizilmektedir. Bu cesur elbise üzerine takılan siyah şık kemerle güzel vücudunuz daha alımlı ve şık duracak. Mini elbisenin altına kemerinizle aynı renkte olan ve taşlarla süslenen yarım bot bacaklarınızın güzelliğini ortaya koyacak. Yine aynı şekilde siyah uyumunu yakalamak adına siyah bir el çantası şık görünümünüzü tamamlayarak güzelliğinize güzellik katacak.

Bir Yorum

  1. Güldem söyledi:

    Stil alanında birçok makale inceledim ama bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*