Kayak kıyafeti pek çoğumuz için gardıroplarda bir ayrıntı olsa bile kış sporlarını sevenlerin çokça takip ettiği bir moda var. Bu kış son derece çarpıcı renklerin hakim olduğu kayak kıyafetlerinde aynı zamanda alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da bulunuyor. Renklerinde öte kıyafetlerinizin nefes alabilirlik ve su geçirmezlik değerlerinin yüksek olmasına dikkat edin.

kayak

kayak

Kayak kıyafetlerinin etiketlerinde yer alan sayılar koruma faktörlerini ifade ediyor ve sayı arttıkça etki de yükseliyor. Güneşe karşı koruma sağlayan kremlerin etiketleri gibi düşünebilirsiniz. Bu arada termal içlik giymeden sakın pistlere çıkmayın. Yün karışımlı ve dry etiketli termal içlikler size gereken en önemli giyim malzemesi olacak.

kayak modası

kayak modası

Neşeli Aksesuarlar

Kıyafetlerinizin dikiş yerlerinden su almaması için kapalı dikişle üretilmiş modellere yönelmek, değişik hava koşullarına karşı çıkarılabilir polar astarı olan montları tercih etmek, kayak eldivenlerini denemeden almamak ve çocuklar için de dedektörlü model denilen ürünleri seçmek kayak kıyafeti alışverişi yaparken dikkate alınacak hususlar arasında. Çok renkli bereler, atkılar ve kulaklıklarsa kullanabileceğiniz neşe dolu aksesuarlar arasında.

Etiketler: ,

5 Yorum

 1. Cilvenaz söyledi:

  Blogunuzda olan moda yazılarının genelini heyecanla göz attım, çok başarılısınız. Özellikle Moda kategorisindeki yazılar favorim.

 2. Güngör söyledi:

  yeşil modeller içerikler okumak isterim

 3. Gülben söyledi:

  İçerikteki birinci kombin örneğini tanıdığım birisine hediye etmeyi planlıyorum. sizin düşünceniz nedir

 4. Firdevs söyledi:

  2 numaralı tarz güzel

 5. Anise söyledi:

  Bu tasarımlar inanılmaz sanki

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*