İstediği kadar moda olsun ben bu elbiseleri giyemem demeden önce bu yazıyı mutlaka okuyun. Neden mi? Çünkü kat kat fırfırlı ve püsküllü elbiseler bir süredir hiç bozulmayan trendler arasında bulunuyor. “Kilolu gösterir ya da fazla kilom var bana yakışmaz” diyebilirsiniz. Birçok insan da aynı şeyi düşünüyor. Aslında kısmen doğru fakat doğru modeller bulunduğunda hiçte sandığınız gibi olmadığını görebilirsiniz.

Kat Kat Fırfırlı Elbiseler
Göğüs altından başlayan ve dizde biten askılı kat kat fırfırlı elbiseler birçok kreasyonda yerini aldı. Şifon ya da saten kumaşların kullanıldığı modeller hem günlük kullanım hem de abiye tarzında tasarlanıyor. Genellikle büyük göğüslü kadınlar bu modelleri tercih etmez fakat siyah gibi koyu renkler ve göğüs kemerleri kullanıldığında göğüsler küçük görünebilir ve gayet hoş durabilir.

Fırfırlı ve Püsküllü Elbise Modelleri

Fırfırlı ve Püsküllü Elbise Modelleri

Püsküllü Elbiseler
1940’lı yılların modasında oldukça fazla kullanılan püsküllü elbiseler aslında bir Fransız klasiği. Askılı, kısa ya da uzun olarakta kullanılabilen elbiseler her zaman farklı bir şıklığa sahip olmuştur. Beli kalın olan hanımların tercih etmekten çekindiği modellerdir. Elbiseden sarkan püsküller doğru uzunlukta tutulduğu müddetçe bel genişliğini belli etmez.

Etiketler:

3 Yorum

 1. nazlı söyledi:

  fırfırlı elbiseler gerçekten kilolu mu gösteriyor

  • aylin söyledi:

   Evet canım fırfırlı elbiseler şişman gösteriyor, zayıf olanlar için iyi bir seçim :)

 2. arzu söyledi:

  Bence gostermiyo gosterse bile fIrfirli oldugunu anlamayan kimse yok, cok guzel elbiseler bence.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>