Bayanlar aslında yakışıklılıktan değil karizmadan etkileniyor! Bunun farkında olan beyler de soluğu Pierre Cardin mağazalarında alıyor. Çünkü karizmatik beylerin sırrı aslında bu markanın kreasyonları sayesinde yaptıkları birbirinden hoş kıyafet kombinleridir. Başarılı kombinasyonlarıyla girdikleri her ortamda fark yaratmayı da başarıyorlar.

pierre cardin erkek 2014

Özellikle Pierre Cardin 2014 ilkbahar – yaz kreasyonu, karizmatik beylerin şimdiden yakın markajında! Açıkçası marka da beylerin bu ilgisini sonuna kadar hak ediyor. Çünkü beklentileri tam olarak karşılayacak bir şıklığa sahip ürünler tasarlamayı hiçbir sezonda ihmal etmiyor.

Pierre Cardin 2014 Erkek Modası Belli Oldu!

pierre cardin 2014 yaz

2014’te de bu geleneğini bozmadı ve birbirinden şık erkek giyim tasarımlarıyla beylerin imdadına yetişti. Çizgili ve kareli gömleklerden kot ve keten pantolonlara, özgür ruhlu ceketlerden sıra dışı kravatlara kadar tüm tasarımlarıyla erkeklerin şık bir yaz dönemi geçirmesini sağlayacak.

Markanın ilkbahar- yaz koleksiyonunda iki detay göze çarpıyor. Bunların ilki açık renklere fazlaca yer verilmiş olmasıdır. Bu durum en çok esmer beylerin işine yaracak! Diğer detay da son iki yılın erkek pantolon modasına damgasını vuran kısa paça trendini harika bir şekilde yansıtması oldu!

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*